Jaká je osobnost Magdy Railey

Goto down

Jaká je osobnost Magdy Railey

Příspěvek  Admin za Thu Mar 24, 2011 5:15 pm

Zdravím,

Velmi dobrou klamarádkou z Albedoru je Magda Railey - po příopadě ji lze označit jako magda R. Začal bych úvodní informací a pak další charakteristikou:


Slečna Magda Railey se narodila 17. 4. 1979. Je asi 174 cm vysoká, má černé nepatrně
vnité vlasy na krátko s velice výraznou pěšinkou. Magda má také velké černé oči. Tato
dívka je zajímavá tím, že skládá elektrofonickou (konkrétně počítačovou) hudbu,
programuje a díky tomu, že její rodiče pracují v počítačové společnosti RBS Computers,
můžeme najít některé její programy na trhu. Jde zejména o počítačové animace s hudbou a
některé hudební aplikace pro WINDOWS´95 a 3.1. I sem na Zemi se dostala její hudba,
kterou i v České republice znají uživatelé osobních počítačů, vybavených mechanikou
CD-ROM. Většina jejích skladeb a písní se dá sehnat a najít na CD discích s výběry
nejlepšího šerveru. Konkrétně tuto hudbu najdete v adresáři \MUSIC\ s příponami *.MOD
a *. S3M. Její zde nejznámější dvě skladby jsou : Aurora (AURORA.MOD) a Martinia
(MARTINIA.MOD).

jak je viudět je to také odbornice na počítače a stála u zrodu prohtamu na hledání ženy pro mne zbámého jako GRS2000. Úplně všechny zážitky s ní se zveřejnit nedají nejen proto že jde občas i o sex, ale o to, že je toho godně. Magda umí být občas docela vtipná ale v sociálních sítích ke kterým byl umožněn těmto lidem přístup jí bohužel nepotkáte, protože na to nemá čas o čemž žíká že se dá volný čas použít daleko rozuměji než používání Faqcebooku a podobných věcí i přesto že by nám toho mohla hodně co říci.

Co se týká její hudby\, tak v použité informaci zše sbírewk článků časopisu Nová svět - Hovory s návštěvníky, nám chy\bí informace o tom že kromě tvorby hudby na počítači a hraním na klávesové nástroje, hraje Magda také na kytaru a velice slušně zpívá.

Co se týká vzhledu, mohla ještě trochu povyrůst prfotože je o hlavu větší než já.

Pocot že bych s Magdoz R chtěl strávit celý život mám jenom občas. Vaří dobře a jelikož nejsem vybýravý v jídle stačí mi těch několik jíidel které Magda umí uvařit dobžře, o čemý by nám aqsi řekla něco jako že umí asitak 6 jídel spáchat poměrně poživatelně. Některé její kuchařské pokusy dopadly poněkud katastrofálně ( schválně používám způsob jakým mluví abyste jí eventuílnšě poznali), což byl pokus o upoečení bábovky kterou bylo moýné krájet výhradně sekerou. Na jiné nezdary v kuchy\ni si nevzpomínám.

Přes značnou zručnost uplatňovanou na montáže PC se Magdě občas nedaří když pospíchá. To umí být i nebezpečná protože nekouká okolo sebe a snadno tak něco shodí, porazí nebo rozbije. v ta\kové situaci sama občas někam spadne :-D.

Proč by mohla být mojí partnerkou? Z mé strany je to tím že se mi líbí a z její strany je to kamarádka a někd\y i trochu něco více a jinak je to bývalá spolužačka Marie Smaulové které psala domácí úkoly z Matematiky, Fyziky a Chemie kde Marii S nešlo dobře počítání.

Co sweč týká pořádku v domácnosti, nevypadá to nejlépe. Čisto má ale hlavně v její pracovně je sice čisto ale spousta rozházených věcí. Čas lze prvděpodobně využít daleko rozumněji než hledáním věcí na svém místě a pak toho místa kde ta věc byla. Když se to jen tak pohodí, je to portuce. Tato teorie bohémského nepořádku čili pořádku/nepořádku má jednu podstatnou chybu, a sice že když se takto odloží větší množství věcí kamkoli poruce, vzniká halda věcí kde se nakonec nenajde nic.

Jak je u dívbek z Albedoru zvykem, je Magda R dobrá řidička i z mužského pohledu na věc.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru