Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaká je osobnost Magdy Railey

Goto down

Jaká je osobnost Magdy Railey Empty Jaká je osobnost Magdy Railey

Příspěvek  Admin Thu Mar 24, 2011 5:15 pm

Zdravím,

Velmi dobrou klamarádkou z Albedoru je Magda Railey - po příopadě ji lze označit jako magda R. Začal bych úvodní informací a pak další charakteristikou:


Slečna Magda Railey se narodila 17. 4. 1979. Je asi 174 cm vysoká, má černé nepatrně
vnité vlasy na krátko s velice výraznou pěšinkou. Magda má také velké černé oči. Tato
dívka je zajímavá tím, že skládá elektrofonickou (konkrétně počítačovou) hudbu,
programuje a díky tomu, že její rodiče pracují v počítačové společnosti RBS Computers,
můžeme najít některé její programy na trhu. Jde zejména o počítačové animace s hudbou a
některé hudební aplikace pro WINDOWS´95 a 3.1. I sem na Zemi se dostala její hudba,
kterou i v České republice znají uživatelé osobních počítačů, vybavených mechanikou
CD-ROM. Většina jejích skladeb a písní se dá sehnat a najít na CD discích s výběry
nejlepšího šerveru. Konkrétně tuto hudbu najdete v adresáři \MUSIC\ s příponami *.MOD
a *. S3M. Její zde nejznámější dvě skladby jsou : Aurora (AURORA.MOD) a Martinia
(MARTINIA.MOD).

jak je viudět je to také odbornice na počítače a stála u zrodu prohtamu na hledání ženy pro mne zbámého jako GRS2000. Úplně všechny zážitky s ní se zveřejnit nedají nejen proto že jde občas i o sex, ale o to, že je toho godně. Magda umí být občas docela vtipná ale v sociálních sítích ke kterým byl umožněn těmto lidem přístup jí bohužel nepotkáte, protože na to nemá čas o čemž žíká že se dá volný čas použít daleko rozuměji než používání Faqcebooku a podobných věcí i přesto že by nám toho mohla hodně co říci.

Co se týká její hudby\, tak v použité informaci zše sbírewk článků časopisu Nová svět - Hovory s návštěvníky, nám chy\bí informace o tom že kromě tvorby hudby na počítači a hraním na klávesové nástroje, hraje Magda také na kytaru a velice slušně zpívá.

Co se týká vzhledu, mohla ještě trochu povyrůst prfotože je o hlavu větší než já.

Pocot že bych s Magdoz R chtěl strávit celý život mám jenom občas. Vaří dobře a jelikož nejsem vybýravý v jídle stačí mi těch několik jíidel které Magda umí uvařit dobžře, o čemý by nám aqsi řekla něco jako že umí asitak 6 jídel spáchat poměrně poživatelně. Některé její kuchařské pokusy dopadly poněkud katastrofálně ( schválně používám způsob jakým mluví abyste jí eventuílnšě poznali), což byl pokus o upoečení bábovky kterou bylo moýné krájet výhradně sekerou. Na jiné nezdary v kuchy\ni si nevzpomínám.

Přes značnou zručnost uplatňovanou na montáže PC se Magdě občas nedaří když pospíchá. To umí být i nebezpečná protože nekouká okolo sebe a snadno tak něco shodí, porazí nebo rozbije. v ta\kové situaci sama občas někam spadne :-D.

Proč by mohla být mojí partnerkou? Z mé strany je to tím že se mi líbí a z její strany je to kamarádka a někd\y i trochu něco více a jinak je to bývalá spolužačka Marie Smaulové které psala domácí úkoly z Matematiky, Fyziky a Chemie kde Marii S nešlo dobře počítání.

Co sweč týká pořádku v domácnosti, nevypadá to nejlépe. Čisto má ale hlavně v její pracovně je sice čisto ale spousta rozházených věcí. Čas lze prvděpodobně využít daleko rozumněji než hledáním věcí na svém místě a pak toho místa kde ta věc byla. Když se to jen tak pohodí, je to portuce. Tato teorie bohémského nepořádku čili pořádku/nepořádku má jednu podstatnou chybu, a sice že když se takto odloží větší množství věcí kamkoli poruce, vzniká halda věcí kde se nakonec nenajde nic.

Jak je u dívbek z Albedoru zvykem, je Magda R dobrá řidička i z mužského pohledu na věc.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru