Jaká je osobnost Marcely Lenorové

Goto down

Jaká je osobnost Marcely Lenorové

Příspěvek  Admin za Thu Mar 10, 2011 5:55 pm

Zdravím,

Toto téma má rozebírat osobnost Marcely Lenorové nar 26. 10. 1975 vysoké asi 175 cm s orientálním vzhledem. Na rozdíl od Asisatek není žlutáí a ztak úplně šikmooká ale vyznařuje se orientáloním sm,yslem pro pracovitost a velmi úrakltické uvažování.

Marcela se zajímá díky své původsní specializaci na východní filosofie, přírodní alzternativní medicínu a patří k mnoha mým přátelům z Albedoru kteří k nám byli poslání kvůli mé hudební tvorbě.

Marcela Lewnorová totiž také skládá elektrofonickou hudbu, zpívá a hraje na klávesové nástroje. Je velice přitažlivá. Díky spolupráci na projektu Robinhelp potřebovala více služeb na veřejném internetu a hodnšě mužů včetně mých kamarádů jí dšlalo nevhodsné návrhy.

V současné době má hodnšě práce tak se moc nevidíme. Pracuje jako servirka.

Mařrcela bydlí na Chodově a protože nám Robinhelp nefungujre, bysdlí u ní jedna kamarádka která původněš přistála v Nordsku, kde v té doběš bylo hlášeno pozorování UFO. Marcela pracovala také v jedné pizzerii u stanice metra C Budšějovická a dnbes pracuje u jedné naší zníámé v její trestauraci v Čestlicích.

Dnes už to takové není ale v době kdy jsem Marcelu Lenorovou poznal, vyznačovala se tím že používala úpříliš velké množství parfému. I dnes častoi trochu moc silně voní ale už z toho nebolí hlava.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru