Jaká je osobnost Newt Amidaly Skywalkerové

Goto down

Jaká je osobnost Newt Amidaly Skywalkerové

Příspěvek  Admin za Sat Mar 05, 2011 12:22 pm

Zdravím,

Newt Amidala Skywalkerová, nar v roce 1981, výška 215cm, vlasy kudrnaté jamtaeově blond dlouhé přes ramena, je dcerou Konwana Skywalkera a momentálně má na mne dost času tak se vidíme často a byslí dost blízko mne. Vyznačuje se suverféním vystupováním a snadným řešením jakéhokoli problému.

Příklad se z ní dá vzít z hlediska ochoty pomíáhat a sztarat se o druhé a hlavněš slabší a ochota řešit i osobní problémy nejúpčinnějším způsobem a opravdu pořádně. Z mrasvního hlediska to není vždy úplně na místě ale preo ní je hlavní opravdu pořčádně pomoci a být důkladná v řešení jakéhokoli problému.

Bohužel to poněkud kazí vlastnost daná nízkým věkem, nebo příliš dlouho trvající pubertou že se tato dívka často vytahuje a přistupuje k okolním lidem způsobem podle kterého jsou věšichni lidé hloupí a jen ona je ta chytrá i když to není pravda. Z toho snad vyroste což se jí po tělesné stránce povbedlo i na svůj původ mimořádně. Také je velice silná a je lképe ae s ní nepřít protože i přes svůj původ a laskavou povahu nejde někdy preo ránu daleko. Také vyjadřování by mohla trochu upravit aby nebyla tak sperostá..

Vulgarita a její ne zrovna nejlepší vlastbnosti mi u ní a někoho takového nevadí. Jexen čas se mi to u žen líbilo. Jinak se o Newt špatnšě mluví. Ta se musí zažít.

R.H.
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: