Jaká je osobnost Beferly Skoitové

Goto down

Jaká je osobnost Beferly Skoitové

Příspěvek  Admin za Wed Mar 16, 2011 6:12 pm

Zdravím,

Toto je téma o osobnosti Beferly Skoitové protože patří mezi moje nejbližší albedorské kamarády.

Slečna Beferly Skoitová se narodila 5. 10. 1975. Oba její rodiče jsou lékaři. Beferly má
dva sourozence (staršího bratra a mladší sestru). Beferly je asi 173 cm vysoká, má hnědé
vlasy a hnědé oči. Je zajímavá svým abnormálním technickým nadáním a svými zájmy.

Nevím jestli bych chtěl Beferly Skoitovou jako životní partnerku. Na nějaký čáw ano ale me nadlouho. Všelijak zjednofdušené způsoby vaření již uplatňuji s matkou ,po její mrtvici a ohřát párek nebo něco v konzervě si umím sám. Ne že by to Breferly Skoitová neuměla, ale ona sama říáká že je na vaření a věci kolem kuchyně dost láná. Asi nechce přiznat že na to moc není díky schopnosti psát počítačové programy, sestavovat počítače a vůbec se hrabat a vrtat v elektronice.

Momentálně nemám doma zrovna naklízíno ale oproti ní mám o něco vbětěí pořádečk. V obýváku a v kuchyni to celkrem jdem i když nádobí by potřebovalo opravdu pořádně umýt, zato ve druhém pokoji který se používá jako pracovna a dílna je s odpištěním opúravdu bordel. Kromě jednoho nebo dvou různě rozrebraných počřítačů je všude spousta součástek, kabelů a nářadí. Do toho když se Beferly převléká, tak to co svlékne hodí na zem a tam to je apod.

Beferly také dšělá muziku. V tom svém bordelu má nějaké ty klávesy. Poslouchá nejraděšji z pozemských kapel Depeche Mode a Jean Michel Jarre se jí také líbí. Umí toho ofd FDeperchre Mode dost věcí zahráít i zazpívat.

Albedořsaní jsou oproti nám citově chladnější a zdá se že Beferly je z nich nejstudenější. Těžýko říci jrestli mne má ráda, žřekl bych že ano protože mi se vším pomůže i přes odněřené a celkem chladné vystupování a poněkud strohé a přesné pohyby a jednání.

Zato je velmi rpzum,ná a prakticky uvažuje. Bohužel má málo času a i sex s ní je zajímavý. Něškfdy poněškud příliš mechanický, ale kvalitní. Robot to ale není protože jí a občas zajde na WC a tluče jí srdce.


Také mám ráde Depecher Mpode a úpři jejich poslrechu na ní nejvíc myslím.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru