Jaká je osobnost Konwana Skywalkera

Goto down

Jaká je osobnost Konwana Skywalkera

Příspěvek  Admin za Thu Mar 03, 2011 6:37 pm

Zdravím,

Tohlke byl můj první kamarád a učitel z Albedoru - Konwan Skywalker nar. 23. 12. 1963, výška 2m černé kudrnaté vlasy, tmavomodré oči. Podsoba je zde pro zajímavost. Přišel s manželkou a dvěmi tehdy malými dětmi, které jsou dnbes dospělé - John Anakin Skywalker, muž nar roku 1979 a Newt Amidala Skywalker, žena nar. 1981.

Jeho hlavní specializuací je elektrotechnika a radiotelegrafie a radistika. Pokud používal nějakou pro vbás přčijatelnou identitu, občas si přivydělával jako opravář televizorů a rozhlasových přijímačů. Někdy opravoval zesilovače a magnetofony.

Každou chvíli dělal něco jiného a uměl si bydělat spoustu peněz. I dnes je velice zaneprázdněný a rozšířil své elektrotechnické dovednosti z části o montáže a opravy počítačů. Je velmi pracovitý a pomohl ni k Marii Smaulové.

Hodně jej zaměstnává jeho nadšení z toho když jsem mu pistil něco z toho co jsem složil a díky mnoha jeho známostem jsem na Albedoru prorazil jako hudebník. Šlo b\y to i zde ale ne vždy bylo možné se dostat k vybavení které umožňuje z mých domácích mizerných nahrávek udělat nahrávky profesionální, zejména když k tomu potřebujeme další lidi.

Tak přibylo nejvíce mých přátel.

R.H.
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: