Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaká je osobnost Konwana Skywalkera

Goto down

Jaká je osobnost Konwana Skywalkera Empty Jaká je osobnost Konwana Skywalkera

Příspěvek  Admin Thu Mar 03, 2011 6:37 pm

Zdravím,

Tohlke byl můj první kamarád a učitel z Albedoru - Konwan Skywalker nar. 23. 12. 1963, výška 2m černé kudrnaté vlasy, tmavomodré oči. Podsoba je zde pro zajímavost. Přišel s manželkou a dvěmi tehdy malými dětmi, které jsou dnbes dospělé - John Anakin Skywalker, muž nar roku 1979 a Newt Amidala Skywalker, žena nar. 1981.

Jeho hlavní specializuací je elektrotechnika a radiotelegrafie a radistika. Pokud používal nějakou pro vbás přčijatelnou identitu, občas si přivydělával jako opravář televizorů a rozhlasových přijímačů. Někdy opravoval zesilovače a magnetofony.

Každou chvíli dělal něco jiného a uměl si bydělat spoustu peněz. I dnes je velice zaneprázdněný a rozšířil své elektrotechnické dovednosti z části o montáže a opravy počítačů. Je velmi pracovitý a pomohl ni k Marii Smaulové.

Hodně jej zaměstnává jeho nadšení z toho když jsem mu pistil něco z toho co jsem složil a díky mnoha jeho známostem jsem na Albedoru prorazil jako hudebník. Šlo b\y to i zde ale ne vždy bylo možné se dostat k vybavení které umožňuje z mých domácích mizerných nahrávek udělat nahrávky profesionální, zejména když k tomu potřebujeme další lidi.

Tak přibylo nejvíce mých přátel.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru