Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaká je osobnost Marie Smaulové

Goto down

Jaká je osobnost Marie Smaulové Empty Jaká je osobnost Marie Smaulové

Příspěvek  Admin Fri Mar 04, 2011 1:40 pm

Zdravím,

Marie Smaulová nar 15, 6, 1974, výška 183 cm vlasy a pči černé. Vlasy kjsou dlouhé a kudrnaté.

Toto je žena která měla původně za úkol spolupracovat na mém kontaktérském díle a odvézt mne s sebou v roce 1995 na Albedor kde bychom žili. Bývali by mne dali natolik dohromady že bych se vrátil a pomohl někomu jinému a postaral se aby mohl sám učit lidi jací mají být. To se nestalo tak musím vše dělat sám s pomocí Marie Smaulové a ostatních albedorských vyslanců.

Marie Smaulová je osoba která je vewlice obětavá, působí melancholicky i když se umí také dobře bavit. Pořáde vymýšlí způsoby jak mne ochraňovat abižby sama použila fyzickou sílu a obratnosat k sebeobraně, která je srovnatelnou se silou mužskou.

Orojekty jako Robinhelp a Saverobin nejsou jediné projekty na můj návrat k ní a na mojí orgranu. Předcházel tomu projekt zvaný Manželské náhrady, který převzala nakonec počítačová společenost GAMMASoft a udšělala z toho databázový informační systém pro mojí družku kterou původně byla Marie Smaulová ale může to být kdokoli se mnou žijící. Bude na to zde téma.

Marie Smaulová se speciaslizuje na sociologii a studuje také v rámci své specializace Bibli. Mimo vymášlení toho jak se o mne nejlépe postarat se vyznačšuje tím že sa kamarádkami navštěvuje staré a opuštěné lidi v nemocnicích a domovech důchodců a lituje že jí ve škole učení moc nešlo protože chtěla vedle sociologie studovat zdravoitnictví aby mohla pracovat jako zdravotní sestra v nemocnici nebo domovbě důchodců či jiném ústavu sociální péče.

Hovoří plyně česky a anglicky a dorozumnět se dovede také francouzsky a trochu španělsky. I v hudbě mi dovede pomoci jako zpěvačka a sama také skládá elektrofonickou hudbu avšak ne ve stylu Jeana Michela Jarreho a mých vzorů, ale spíše něco ve stylu Maddonny, Sandry, trochu Enyi. Na můj vkus trochu jednotvárné většinou je to jedna techno-ducárna jako druhá.

I když s ní mám syna a měl bych vbyslet u ní a mít tak rodinu pohromadě, dohodli jsme se tak že budu bydslet sám. Mejde o místo, to by se nějak našlo, ale někdy bychom se hádali preorože Marie posílá občas peníze na složenku kde chybí částka, aby tak přispěla např. na slepecké psy, na Green peace, Unicef apod. Akorát se uiživí a můj syn Jirka také stojí dost peněz tak na tohle moc nezbyde a dělá se to. Já takové složenky bez částky obvykle zahazuji. Ne že bych byl sobec ale vím že na to nemám.

Jak nefunguje Robinhelp, přibýává u nás Albedořanů natolik že jich je v jednom bytě víc. U Marie Smaulové bydslí kamarádka která má za úkol nic neděšlat a čekat až se jí řekne že mi má s něčím pomoci.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru