Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

3 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Mon Apr 17, 2017 10:17 am

? napsal:
Admin napsal:
Konec se blíží velice rychle  a tak se zdá že nečekám, protože Otec naplánoval změnu na rok 2014 a konec na 2070. Michaelem a Ježíšem mám být v roce 2014 protože budu hlavním činitelem té změny a v tomto stavu mám být již letos, protože v období 2011-2014 mám shromažďovat spravedlivé a soudit nespravedlivé individuálně, z čehož vyplývá to fyzické nebezpečí pro mne.

???

Zdravím,

Protože je již pozdě, neboť je respektována svobodná vůle lidí, kteří se rozhodli žít špatně, budiž tak. V roce 2015 začala doba temna a naděje zaniká.

Díky tomu se to nestihlo, protože i zdánlivě dobří lidé dávají přednost sobeckému materiálnímu životu a každý člověk si na slobě dává moc záležet.

Prakticky to znamená, že když by se někdo rozhodl žít sprfávně, připadal by si jako blázen, nebo hlupák před ostatními.

I když Bible říká něco jiného, je to v háji.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Wed Apr 11, 2018 2:57 pm

V roce 2015 začala doba temna a naděje zaniká.

I když Bible říká něco jiného, je to v háji.

R.H.

takže o čem se chceš bavit ?? když už není o čem ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Wed Apr 11, 2018 3:47 pm

Zdravím,
Je to v háji v tom smyslu že to vypadá, že lidstvo o jakoukoli naději nemá zájem. Naděje tu však stále je, ale chce to lidi motivovat k získání té naděje, na což je jakékoli náboženství krátké.

Starodávné báje a legendy už dnes příliš atraktivní nejsou. Tak totiž vypqadá třeba i Bible z pohledu atheistů. Nemusí jít nutně ješnom o mne a Albedor, ale o část fenoménu UFO a kontakrtu s mimozemšťany v pčípadě, že nám chtějí skrze nějakou vybranou osobu sdělit poselství, které je v podstatě podobné tomu, co známe třeba z Bible, pokud jde o teze, kížící vzájemnou lásku a porozumnění.

Bavit by se tedy dalo p takovémto jakémsi scifi-křesťanství, nebo scifi-náboženství všeobecně. Některá jsou možná lépe vynyšlená, než to moje, chceme-li se tak na to dívat, ale pokud na to nějkaká ta vyšší moc přišla, jak to udělat, tak třeba tady ten Albedor je něco takového.

Protože je takových poselství spousta, něco se asi děje, protože naděje umírá poslední. Problém je, že lidi pro to nechtějí nic udělat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Thu Apr 12, 2018 2:16 pm

Admin napsal:
Protože je takových poselství spousta, něco se asi děje,
R.H.

jak nás chceš přesvědčit, že to tvé je jediné pravé a ostatní falešná ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Apr 12, 2018 3:09 pm

Zdravím,

Přesvědčit se musíte dát, což většina z Vás nechce. Nezbývá nic jiného než motivace, k čemuž tu jsou jiná témata, a pokud chybějí, dají se založit.

Při nejhorším lidstvo zajde na svojí nedůvěřivost a přílišnou vychytralost.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty co je ti do toho

Příspěvek  ? Mon Sep 03, 2018 2:05 am

..


Naposledy upravil ? dne Sun Sep 30, 2018 4:43 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Mon Sep 03, 2018 9:16 am

Zdravím,

Ano, ale ne moje ale2 lidstva.

R.H.

Sent from Topic'it App
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty ?

Příspěvek  ? Sun Sep 09, 2018 9:32 pm

jsi snědl šalamounův exkrement, nebo co ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Mon Sep 10, 2018 7:44 am

Zdravím,

Něco takového 😀.

R.H.

Sent from Topic'it App
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Mon Dec 17, 2018 2:46 pm

Robin Hronek napsal:Zdravím,

Něco takového 😀.


co ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Mon Jan 07, 2019 11:41 am

Zdravím,

Asi by bylo přesnějším říci "Přesně rak!, ale protože se jedná o pořekadlo, které žíká o něškom že je chytrý jako rádio, nebo že dělá chytrého dávalo v tomto případě prostor k tomu říci "Něco takového".

Dle zájmů tazatele, vystupujícího zde jako "?" jsem zde jako Admin probíral získání inplantátu při narození, abych přežil jako "pozření Šalamounova exkrementu" jakožto situaci, známou z Bible, kde ve Starém zákoně Ezechiel, tak Jan v Novém zákoně, pozřeli svitek, který je v ústech sladký a v žaludku hořký, jsem něco takového zažil i já. Dokonce jsme tu obsah probírali.

Jsem tu od toho abych dělal chytrého a podle většiny lidí vymýšlel kraviny za předpokladu, že máme takový názor. Proto jsem na tom zdravotně tak, abych na to měl čas a chovám se někdy záměrně tak, abych poznal pravou podstatu lidské povahy, protože když se mi to bude dařit, přijde doba, kdy se budou mezi námi pohybovat normálně po ulici všelijaké bytosti podobné lidem, avšak ne zcela, a asi by jim nebylo příjemné, kdybychom se moc divili tomu, jak vypadají, nebo jak se chovali a negativně na to reagovali.

Na to když tak uděláme tady někde nové téma na vhodnějším místě a sem dáme odkaz.

R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Thu Jan 10, 2019 3:25 pm

Robin Hronek napsal:pozřeli svitek, který je v ústech sladký a v žaludku hořký, jsem něco takového zažil i já. Dokonce jsme tu obsah probírali.


ten obsah se nesplnil ani v jedné větě, i když už to mělo být v roce 2014, jak to tak vypadá, tak sis jej celý vymyslel

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Fri Jan 11, 2019 6:02 pm

Zdravím,

Vypadá to tak, ale nevymyslel jsem si ho. Navíc teď řešíme to, jestli jsem pozřel ten Šalamounův exkrement, na což jsem odpověděl.

Co se týká obsahu toho svitku, tak není pravda, že se z toho nic nesplnilo. Konec světa nemusí vždy znamenat zánik planety, nebo zánik civilizace jak ji známe, nebo už vůbec ne zánik vesmíru, ale v tomto případě to znamená, že v tom roce 2014 začala doba, kdy bude stále více a více vidět, že stav lidstva v době, kdy lidé mají raději peníze, osobní prospěch a jakýkoli druh osobní kariéry více než jeden druhého a kdy se každý honí za mamonem, je stav lidstva, který není v pořádku. To by nám pak kecala blbosti i Bible. Věříme-li této definici "blížícího se konce světa", můžeme věřit i tomu, co říkám já z jednoduchého důvodu, že když špatně vidím a jsem přichromlý, tak vedle hudebního talentu jsem citlivý na určité psychické stavy okolí.

Můžeme to označit jako částečnou negativní empatii, která sice nefunguje tak, abych se mohl chovat slušně ve smyslu taktnosti (abych měl představu o tom, co chce osoba se kterou asi tak slyšet a podle toho mluvit), což není zdvořilost , nebo slušná mluva, ale je to schopnost vnímat temnotu lidské duše aniž bych chtěl. Mohla by to být zčásti možná i v jistém smyslu výhoda, protože mohu vycítit dobrého člověka, což se bohužel moc nestává. Jak to poznám? Většinou se necítím úplně dobře. Pocit jakéhosi napětí, chladu a možná i strachu už naštěstí nevnímám, protože jsem si zvykl. Stane se velice málo kdy že v blízkosti i cizího člověka je tento pocit naopak příjemný a popsat ho lze jako pocit tepla, radosti a jistoty zejména i tehdy, když je ten člověk milý, veselý a slučný i tehdy, když já takový zrovna nejsem, což se projevuje třeba tak,m že má legraci z toho, když se chovám jako prase.

Kdo toto nevnímá, nemůže věřit tomu co říkám. I na to je tady to fórum. Tato temnota je čím dál tím větší a díky tomu jaký jsem mohu zjistit že i velice dobří lidé, nejsou úplně dobří. Proto je i tak nízká záležitost, jako je najít si ženskou takový problém, protože vzájemná sympatie mezi mužem a ženou se vytváří na základě toho, jak se hlavně ten muž chová. Proto není dobré se chovat jako dobytek, chovat se dvorně a být kavalír. Dneska už to takové úplně být nemusí, ale protože máme patriarchální civilizaci, kdy je stále ješrtě dominantní muž, tak to tak pořád trochu je.

Celé toto fórum je o civilizaci, která přišla na to, že nechat muže vézt civilizaci vedlo ke katastrofě a od té doby, co má ta civilizace matriarchální uspořádání, tak žádnou katastrofu neměla a naopak vzkvétá natolik, že kolonizuje vesmír a vyřešila většinu problémů, které ta naše civilizace má, i když má jiné věci, které bychom mohli pokládat za problém, jako je třeba žev mají většinou svobodné matky, ale to jen tak pro zajímavost.

S mojí pomocí se od nich můžeme dozvědět, jak vyřešit naše problémy a jak dosáhnout jejich úrovně, pokud uvidí, že jsme schopní a ochotní to dokázat. Hledají u nás některé své vlastnosti, což se dá nejlépe udělat tak, že bych měl ženskou co nejpodobnější jim. Protože je vše teprve na počátku, netrvají na jednom celoživotním soužití, ale občas nějaká taková. Vzájemná sympatie je velmi problematická záležitost, takže to u sebe zrušili a podle většiny lidí asi bohužel omezili lásku na sex, ale důležité je, že nic není problém

Navíc já sám pár takových ženských znám a vím, že to půjde a i kdyby byl problém uvěřit, že je ta jejich civilizace produktem mé fantazie, stačí o tom mluvit jako o něčem pro zajímavost, protože o soužití všech lidí na světě v míru, lísce a toleranci se káže od jak živa.

R. H.

Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Sep 20, 2020 1:45 am

Admin napsal:
Konec se blíží velice rychle  a tak se zdá že nečekám, protože Otec naplánoval změnu na rok 2014 a konec na 2070. Michaelem a Ježíšem mám být v roce 2014 protože budu hlavním činitelem té změny a v tomto stavu mám být již letos, protože v období 2011-2014 mám shromažďovat spravedlivé a soudit nespravedlivé individuálně, z čehož vyplývá to fyzické nebezpečí pro mne.

tak už jsi shromáždil spravedlivé, jak jsi prorokoval ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Mon Sep 21, 2020 8:12 am

Zdravím,

To není tak jednoduché, jak to vypadá. Stále se na tom pracuje, nehledě na to, že to vypadá, že na tomto světě asi žádných spravedlivý nejsou.

můžeme to demonstrovat na současně probíhající situaci, která se poněkud více vyhrotila Asi tak po polovině měsíce srpna roku 2020.

není to sice úplně nejlepší příklad, ale z hlediska jeho názornosti je naprosto dokonalý: abychom pochopili význam pojmu "spravedlivý", musíme si uvědomit rozdíl mezi tím, kdo je dobrý a tím, kdo je pouze slušný. Ten, kdo je opravdu spravedlivý, nemusí být nutně slušný, ale stačí když bude dobrý. Prakticky to může znamenat, že tomu dotyčnému člověku bude jedno, jak se kdo chová, například já, což v tomto případě bude znamenat, že tomu člověku nebude vadit jakým způsobem se chovám třeba u stolu. Ten, komu to nevadí že krkám a prdím, bude zachráněn. Platí to zejména v případě že se bude jednat nejen o muže, ale i o ženy, kde toho bude trochu více, co je potřeba k tomu dokázat, že je daná žena spravedlivá. Nevypadá to sice nejlépe, ale je to nejvíce názorné.

takže, abychom to shrnuli, nevypadá to s lidstvem moc dobře. můžeme si uvést ještě další příklad rozdílu mezi opravdu dobrým a spravedlivým, a slušným: Dejme tomu, že máme člověka, který je sice slušně vychovaný, chová se galantně k ženám, nekrka a neprdí u stolu a tak vůbec. Současně však ten samý člověk na procházce v lese odhodí někam do křoví plechovku od pití, nebo kelímek místo toho, aby to vyhodil do koše. naopak třeba může být člověk, kterým mohu být klidně i já, který se chová jako prase, ale na procházce v přírodě vyhodí obal od pití do koše a ne někam jen tak na zem.

O něco extrémnější příkladem může být například nějaký státník, nebo prezident nějaké velmoci, například Spojených států, to je teď jedno, který je samozřejmě velice slušně vychovaný a to dokonce tak, že dodržuje pravidla protokolu na diplomatických recepcích, což jsou pravidla společenského chování, která již běžný člověk dneska nepoužívá, ale v příručce o společenském chování například od gutha-jarkovského, a ta pravidla jsou. tak tento státník například jedna z nějakým naftovým šejkem z blízkého východu, který je například jakýmsi králem, nebo knížetem své části země, a oba spolu jednají o tom, že by ten představitel nějaké velmoci od tohoto šejka kupoval naftu. Jelikož se ale nemohou dohodnout, protože ten shake tu naftu prodávat nechce, odejde ten představitel do vedlejší místnosti, zmáčkne někde nějaké tlačítko a tím pádem zasáhne zemi toho naftového šejka nukleární hlavici a zabije tak několik milionů nevinných lidí.

To co je rozdíl mezi dobrým a spravedlivým a slušným. Pro větší názornost je to trochu přehnané, ale jde o to abychom to nejprve pochopili. V daleko menší míře takových lidí jako je třeba ten státník, potkáváme na každém kroku spoustu pokud se chováme slušně, a ti lidé se díky tomu k nám chovají také slušně není nic poznat, akorát až přijde nějaká situace kdy ten člověk musí jednat podle toho jaký je bez ohledu na to jak je vychovaný, ukáže se pravda.

Bohužel způsob práce, jakým zjišťuji kdo je slušný a kdo je opravdu dobrý a spravedlivý, nebude příliš bezpečné protože se díky tomu jste incident, který způsobil že přechodně nepiji kvůli tomu, abych se choval slušně jako každý bez ohledu na to kdo je pouze slušný a kdo je opravdu dobrý a spravedlivý kterého bych mohl zachránit. Takže musím postupovat velice opatrně, což může vést i k tomu že zachráněn bohužel asi nebude nikdo. Je to smutné, ale můžete si za to sami

R.H.

Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Wed Sep 23, 2020 9:53 am

Robin Hronek napsal:Ten, komu to nevadí že krkám a prdím, bude zachráněn.

Je to smutné, ale můžete si za to sami

R.H.


smutný případ jsi spíš ty, jestli tomu opravdu věříš co píšeš

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Wed Sep 23, 2020 11:00 am

Zdravím,

Právěže naopak. Probírali jsme to už dávno, ale proč bychom si to nemohli připomenout:

Pokud budeme vycházet z Bible, musíme si uvědomit že byla napsána před velice dlouhou dobou, nehledě na to, že bylo potřeba jí napsat tak, aby platila v jakékoli době. Jinak by to totiž nemělo smysl. To, čemu já věřím, je skutečnost, která není doslovně zmíněna, protože jinak by to neplatilo v jakékoli době.

To co máme před sebou, je na Bibli příliš konkrétní průběh toho, co je v ní předpovězeno. Takovýchto textu je mnoho a týká se to nejrůznějších náboženství, z nichž většina už neexistuje, nebo o nich nevíme.

Protože se však nacházíme na diskuzním fóru, které je v podstatě o mimozemšťanech, můžeme například Bibli analyzovat způsobem, jak na ní pohlíží například Erich von Daniken. Podle něj i včetně Boha může jít také o kontakt s nějakou mimozemskou civilizací a však to je pouze způsob, jak tento problém můžeme vědecky prostudovat.

Já osobně tomu ani věřit nepotřebuji, protože jsem si to prakticky ověřil, i když způsob jakým to probíhalo se nemusí zdát příliš věrohodný. Nicméně to ve světě nadpřirozena takhle funguje.

Smutný případ tím pádem já nejsem, naopak jsem veselý, protože znám pravdu.

R.Hm
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Tue Nov 02, 2021 8:36 pm

Robin Hronek napsal:Zdravím,

Smutný případ tím pádem já nejsem, naopak jsem veselý, protože znám pravdu.

R.Hm

znáš jenom lež

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Robin Hronek Wed Nov 03, 2021 6:13 pm

? napsal:
Robin Hronek napsal:Zdravím,

Smutný případ tím pádem já nejsem, naopak jsem veselý, protože znám pravdu.

R.Hm

znáš jenom lež

Zdravím,

Od té doby, co jsme tu nic dlouho neprobírali se stalo spoustu věcí, kterými se teď nebudeme zdržovat. Pro dané téma je důležité si uvědomit,, že pravda a lež jsou relativní pojmy. Co je pro Tebe lží, to je pro mne pravdou a naopak Tvoje pravda je pro mne lží,, protože důkazům, které mi byly dány formou zážitku. Nemluvím teď o věcech, které by se daly po technickké stránce chápat jako živé sny, ale o všem, co vidím, slyším a celkově vnímám. Data ze smyslových orgánů jsou mi pravdou, akorát některéé věci jsou jiné, protože jsou navíc.

R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) - Stránka 4 Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru