Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Díra a já - Robin Hronek

2 posters

Goto down

Díra a já - Robin Hronek Empty Díra a já - Robin Hronek

Příspěvek  Robin Hronek Thu Aug 30, 2018 4:11 pm

Zdravím téma díry máma někde jinde. Konkrétně na této adrese:

https://albedor.forumczech.com/t108-dira-a-beb-jak-resit-muj-osobni-intimni-zivot-kdyz-vse-selze

Toto původní téma by mělo přibírat tento nápad Marie Smaulové z technického hlediska, jakmile bude někdo reagovat. Na tomto místě bych se3 na tématiku díry rád podíval z osobního životního pohledu. V případě že se v sekci o organizaci Batradis rozeběhne o díře diskuse tak, jak bych si představoval, mohli byste se tam dozvědět na příklad něco o tom, že pokud dopadnou porady o spolupráci ostatních poboček tak, že dojde ke spolupráci na některých věcech, bude hrozit lidstvu ekologická pohroma. Některé pobočky Batradisu, umístěny na, nebo pod3 mořským dnem, používají k výrobě elektrické energie vodík, který se získává z mořské vody. Kromě katastrofy, kterou si2 způsobíme sani např. neustálým vyhazováním plastů do moře, může takto veškerá voda v oceánech vyschnout. Naštěstí by3 to trvalo velice dlouho, ale není to v pořádku.

Tady bych spíše připomněl některým lidem, že mám zjištěno že existují i u nás ženy, chovající se v našem případě ke mně velice podobně, jako ty albedorské. Tím pádem by se díra nemusela používat tak, jak to3 Marie 2 vymyslela a jedinou příčinou ekologické katastrofy tak bude naše hloupost.

Na obědy do tzv. Kempu, což je jedna velice dobrá restaurace v přírodě s možností se i vykoupat v bazénu, jsem chodil také proto, abych byl mezi lidmi. Platí to celoročně i o jiných restauracích, kdy je moje přítomnost v nějaké z nich ohlašovaná na sociálních sítích pomocí aplikací Swarm a Yelp.

Přispět mohou živé přenosy na3 Facebooku a pořady jako je třeba Posezení s Robinem na YouTube, aby byl vytvořen mezi mnou a vámi trochu bližší a osobnější vztah.

Některé situace kdy jsem potkal poněkud přítulnější ženu zejména pokud to bylo v hospodě, je pochopitelně třeba brát s jistou rezervou, ale je to3 možné. Doladit to chceš různé věci, jako jsou bezpečnostní pravidla. Praktiky jsou doporučovány 2. Orál a Anál. Uvítal bych z důvodu veřejného charakteru fóra, abyste nechtěli tyto praktiky a jiné intimní záležitosti rozebírat a nezabíhali do příliš podrobných detsjlu5. Děkuji.

Dejme se do tohoto!

R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Díra a já - Robin Hronek Empty vole

Příspěvek  ? Mon Sep 03, 2018 2:04 am

kravina

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Díra a já - Robin Hronek Empty Re: Díra a já - Robin Hronek

Příspěvek  Robin Hronek Mon Sep 03, 2018 9:32 am

Zdravím,

Ale vůbec ne!

Samozřejmě že to chce ještě doladit, ale s pozváním si nějaké ženské domů mám velice špatnou zkušenost. Tak, jak jsem říkal se tento jistý druh dámské společnosti dá odbýt právě na místě v nějaké té hospodě. Akorát to chce kamaráda výčepáka, abych si k němu dal pohlídat doklady, telefon, platební kartu, peníze a klíče.

Daleko zajímavější pro nás bude taková úvaha o tom, že když se tohle stane, uvěřím tomu že lidé a zejména ženy nejsou tak zlé, jak si myslím.

R.H.

Sent from Topic'it App
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Díra a já - Robin Hronek Empty Re: Díra a já - Robin Hronek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru