Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontaktér Robin Hronek - hjak pracuje a funguje co by kontaktér

Goto down

Kontaktér Robin Hronek - hjak pracuje a funguje co by kontaktér Empty Kontaktér Robin Hronek - hjak pracuje a funguje co by kontaktér

Příspěvek  Admin Thu Mar 03, 2011 5:43 pm

Zdravím,

Před chvíli v den kdy toto píši mi po Skypew volal kamarád a ptal se na věci které tu zatím nemáme. Je víáce mimozemšťanů kteří získají kontaktéra tak že dají někomu do mozku nebo i jinam do těla inplantát. Albedořani byli alespoň v mém případě jedni z těch mnoha kdo to takto dělá.

Tentro kamarád co mi volal byl prvním registrujícím diskutujícím na tomto fdóru a ptal se, jestli by ten inplantát nešlo vyoperovat. Bohužel by to nešlo. Jedbak je vrostlý do mozku kam byl voperován po mém nareození a i dnes nejde odhalit pozemskou lékařskou technikou.

V 70tých letech 20tého století pozemského času se jednalo už tenkrát o protrotyp neuroprotetického inplantátu z materiálu, který okolní mozková tkáň bez problému přijme. Na rozdíl od běžných nanočipů a jiných mikroeletronických součástek, kde je jejich základem křemíková destička či fólie na kterou je vyleptána struktura čipu, nebo je nanotechnologicky působením různých látek a nanášení dalších přísad vytvořena nanoelektronická součástka, šlo tady rovnou o uměle vyrobenou hmotu která je jinak vytvořena přírodou při vzniku a vývoji nervcových buněk.

Hmota tkání lidského těla ohbsahuje všechny chemické prvky které jsou i na Zemi známé díkly Mendělejevově periodické soustavě prvků. V laboratořích společnosti Albedor Bionic Enterprices l.t.d. byly podmínky jaké poztřebuje úpříroda k vytvoření mozkové tkáně v komoře kde byl základ tvořený několika atomy Platiny a několika atomy Iridia o rozměrech zrnka máku na plochu bomnbardovcán pozitrony. Dále na tento základ byly naneseny vrstvy p tloušťce několika atomů a ne na cxelý povrch nanášeny ostatní prvky které se vzájemně odpuzovaly nebo přitahovaly v různých roztocích.

Mimo působení chemoických látek v roztocích byly použity různé druhy záření a nakonec byl do taakto vyrobeného neuro nano počítače nahrán software. Vývoj trval několik desítek let. Největší problém byl s tím jak to udělat aby žádný tomograf či jiný přístroj používaný na CT tento inplantát neobjevil. To se velmi dlouho nedařilo. Pořád u myěí a pak u většách zvířat něco nasvědčovalo přítomnost cizího tělesa.

Kdy\by měl Albedor peněžní ekonomiku, stála by tato nepatrná věcička tolik peněz, že bychom si za to mohli koupit celou planetu a zb\lo by\ nám ještě i na Měsíc.

Ať jsou jacíkoli, myslím že i kdybych se o tom jestli jim chci dělat kontaktéra nebo ne, rozhodl bych se že ano protože jsem tak získal možnost žít. Inplantát propojil mozková centra kterým k tomu chyběly výběžky neuronů na správném místě a nmahradil ty části mozku, které se nemohou regenerovat. Není to úplně ono, ale na tu dobu to bylo něco.

Pokud bych ten inplantát nedostal , žil bych asi tak rok a zemřel a pokud bych přežil, nemusel bych kromě špatného zraku a jemné motoriky třeba mluvit, nebo chápat-. Vyrostl-li bych, zůstal bych na mentální úprovni novorozence a tudíž bych ztrávil život v ústavu.

Naštěstí mne zachránili a m,oje kontaktérství se dšěloá samo. Chyby a nedostatky se dají využít k výuce toho, jací máte být. Občasm se nějaká ta mentální retardace projevuje ale to vše je učební záměr naučit se takové lidi přijímat a hodnotoit je podle talentu na jiné věci kde lidé jako já vynikají, nebo něčemu alespoň dobře rozumí.

To co jste se ještě nenaučili mám u lidí kteří jsou zde jako vaši učitelé a instruktoři ze kterých si máte vzít příklad. Pracuje se obvykle tak že se zkouška toho v čem jste se poučili zkouší na chování ke mně a pak až se vychytají mouchy se to použije mezi sebou. Jesatli je to sobecké si necháme do diskuse o mně. Sobecky to vypadá ale není top tak. Neexistuje jiný způsob výuky.

Hodně věcí se tak naučíte odpustit mně a pak ostatním třeba podle toho jak Vám poradím s technikou, pokud se Vám bude lébit moe hudební tvorba a pokud si se mnou budete povídat o vesmíru a spoustě věcech ale za cenu toho že je potřeba se o mne trochu starat více, že se nebudu vždy chovat nejlépe, což je problém i jiných lidí kteří jsou natom i hůře.

Toto téma je jedno z prvních ve složce s osobnostmi mých přátel ze kterých si lze vzít příklad a diskutovat o tom jak na vás působí nebo jak by na vás působil takový člověk jako jsou oni.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru