Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

3 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 9:58 am

desc napsal:Ten kosmický Kristus může o sobě tvrdit všedlicos. To že jsem Michael tvrdím tady na Biblickém fóru aby to zapadsalo do tématu fóra. Tam na tom novém, řeknu tak jak je to původně.
Zfravím,

tohle je téma probírané ve skupině na Facebooku. Co pokládáš za kosmického Krista? To probíráme na jiném fóru o Bibli a křesťanství. Toto téma není jednoduché. Mohl bys napsat k jakému závěru jsi došel díky debatě co byla. A Facebooku? To aby se bylo čeho chytit.

Díky

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin kontaktér, nebo mesiáš ? falešný pravý ?

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 10:02 am

desc napsal:
Admin napsal:
desc napsal:Ten kosmický Kristus může o sobě tvrdit všedlicos. To že jsem Michael tvrdím tady na Biblickém fóru aby to zapadsalo do tématu fóra. Tam na tom novém, řeknu tak jak je to původně.
Zfravím,

tohle je téma probírané ve skupině na Facebooku. Co pokládáš za kosmického Krista? To probíráme na jiném fóru o Bibli a křesťanství. Toto téma není jednoduché. Mohl bys napsat k jakému závěru jsi došel díky debatě co byla. A Facebooku? To aby se bylo čeho chytit.

Díky

R.H.

závěr zatím nemám zcela ucelený, ale už se blížím během jara v hospo to snad dořešíme úplně

jinak zatím se domnívám, že jsi pod silným vlivem ..koho Bůh ví
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 10:09 am

Zdravím,

V hospoděw u piva se dá vyřešit hodně věcí ale za jedno posezení to rozhodně nebude. Jinak si stačí toto téma na Facebooku které jue na https://www.facebook.com/group.php?gid=72733638182&v=app_2373072738&ref=ts#!/topic.php?uid=72733638182&topic=11242 abysis to prošel a něco vymyslíš.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Wed Feb 23, 2011 9:21 pm

zatím bych to tipl na Ejfrajima

Ozeáš 5:11  Efrajim bude poroben a zkrušen soudem, protože se rád honí za žvástem.

Ozeáš 13:15  I když Efrajim mezi bratry ponese ovoce, přižene se východní vítr, vítr Hospodinův; už se zdvihá z pouště. Jeho zdroj zklame, jeho pramen vyschne, vypleněn bude poklad veškerých vzácností.

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Feb 24, 2011 8:44 am

Zdravím,

To je sice zajímavé, ale toto fórum není biblicky založené, nicméně díky. V tomto tématu jsem spíše očekával reakci s názorem na možnost existence nějaké tajné mezinárodní komunity za kterou jsem podle této teorie,,která je vymyělená spíše preo zábavu aby toto fórum pokrylo všechny názorové možnosti a lidi si vyberou co chtějí sledovat a kde diskutovat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Thu Feb 24, 2011 9:07 am

Admin napsal:To je sice zajímavé, ale toto fórum není biblicky založené, nicméně díky. V tomto tématu jsem spíše očekával reakci s názorem na možnost existence nějaké tajné mezinárodní komunity R.H.


tohle je moje vlákno a budu tu probírat co očekávám já, co očekáváš probírat ty tak si udělej vláken (bordel)

JAKÝ CHCEŠ

DÍK eM


Naposledy upravil desc dne Fri Feb 25, 2011 3:05 am, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Feb 24, 2011 9:52 am

Zdravím,

Toto mohu řící také já o Tobě. Jediné vlákno které je tady biblické je tady toto o mne jako kontaktéru a Mesiáýši. V půlvodní struktzře se s ním nepočítalo tak jsem uděšlal slkožku na témata od lidí která tu chabí a lidi by to zajímalo.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Feb 25, 2011 3:07 am

Admin napsal: V půlvodní struktzře se s ním nepočítalo tak jsem uděšlal slkožku na témata od lidí která tu chabí a lidi by to zajímalo.

R.H.

nelži téma kosmický kristus (Michael) jsi mi slíbil vysvětlit zde na tomto foru a od toho je tohle vlkno navíc MOJE

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Feb 25, 2011 3:10 am

,


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:04 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Feb 25, 2011 11:32 am

Zdravím,

To je asi zajímavé ale nic nového bych se nedozvěděl. Bible se moc jinak než tomu bylo u Svědků Jehovových nebude a moc milý člověšk vznikne tak že se tomu být milý naučí z Bible. To jsou S.J. také.

Moc jiných věcí se tam nedozvím, to spíš oni ode mne, ale budou k tomu mít stejný postoj jako S.J., preorože já už mám v těchto věcech jasno a mám vysokou. Akorát že nešlo o žádnou z doisud existujících církví.

Daklšěí moje problémy by tím pádem taky neřešili, takže to chce abych měl svou vlastní církev, nebo napodobit organizaci těch Albedořanů, na což tady ještě téma nemáme, i když všechny rubriky už něco obsahují.

Kdo je závislý jen na písmu a nic jiného ani mít nemá, neřeší můj problém. Já jsem už dál a tak postupněš odhaluji věci které do okamžiáku příchodsu soudného dne Bůh ukryl.. Je čas to začít odkrývat, což dělám.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Feb 25, 2011 4:21 pm

Admin napsal:takže to chce abych měl svou vlastní církev, nebo napodobit organizaci těch Albedořanů,

Kdo je závislý jen na písmu a nic jiného ani mít nemá, neřeší můj problém. Já jsem už dál a tak postupněš odhaluji věci které do okamžiáku příchodu soudného dne Bůh ukryl.. Je čas to začít odkrývat, což dělám.

R.H.

jedinou církev, kterou bys mohl mít je církev Kristova

s napodobováním nesouhlasím

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Feb 25, 2011 7:54 pm

Zdravím,

S tou corví by to zžřeba šlo. V tomto případě jsem to myslel jako podobenství s nějakou organizací.

S napodobováním čeho přesně nesouhlasíš? Tím že bych to řešil něšjakou organizací, jako by byla církev, napodobím tšen BATRADIS ne jako to čím je, ale to že je to organizace ve smyslu lidí se společným cílem, která je z větší části nezisková, dosti uzavřená a drahé věci které potřebuje se tam financují tak že se na toi členové složí.

Církev nebo sekta je něco ztrochu jiného. Církve a sekty mají v krátkosti zíswkat co nejvíce členů a tak vyrůst a kázat nějaké učení. Jde v nich o peníze, které se tahají z lidí.

Tohle se zvšětšujed o nové členy jen tehdy, je-li to nutně potřeba. Ješětě tu není všechno, tak pokud to mí přátelé netají, tak to ztady časem bude. Proto je toto fórum na první pohled trochu složitě členité, protože by mělo pojmout vše o kontaktu s Albedorem ze všech možných úhlů pohlkedu které pokud zde chybí, si každý může přidat sám.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sat Feb 26, 2011 5:03 am

Admin napsal:Zdravím,

S tou corví by to zžřeba šlo. V tomto případě jsem to myslel jako podobenství s nějakou organizací.
R.H.

ta organizace je podrobně popsána zde

144000

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sat Feb 26, 2011 5:34 am

Robine k tvé tvojí duši přečti si tohle

1.Korintským (1K 13, 2-3, 13)
Kdybych měl dar proroctví, rozuměl všem tajemstvím a obsáhl všecko poznání,
ano kdybych měl tak velikou víru, že bych hory přenášel, ale lásku bych neměl, nic nejsem.
A kdybych rozdal všecko, co mám, ano kdybych vydal sám sebe k upálení, ale lásku bych neměl, nic mi to neprospěje.
A tak zůstává víra, naděje, láska -
ale největší z té trojice je láska.

myslíš to dobře, ale lásku nemáš

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Sat Feb 26, 2011 8:47 am

Zdravím,

Organizace vy\jádřená jako 144000 je něco jiného. Podle Bible je to skupiba spoluvládxců ze Země xco budou vládsnout Zemi s Kristem a Bohem. Podle jakékoli církve je viditelnou čšástí - pozemsakou částí té organizace ta dsaná církev která to o sobě říká. V tomto přípasdě je tady ještě jeden mezičšlánek mezi 144000 což je domov těch andělů a u nás ten Batradis ze kterého je vidět to co dávám na internet a co z toho napodobím co do technické infrastruktury. Ta i,iztace je ale slabá.

Co se týká lásky\, myslím že ji mám k lidem kteří jsou na tom podobně jako já, ale nemají žádnou přerdstavu o tom co by jim nejvíce pomohlo, a to ani ve formě nějakého světa který funguje tak že umí vyřešit jejich problém což by se dalo realizovat na základě vyprávění a diuskuse o takovém světě.

Jinak lásku k tomu nepotřebuji útrotože z hospody a jiných témat z nichž tu některá teprve budou víme, že cxelý kontakt je způsobem inplantátem který je výrobkem těch Albedořanů. Stroj lásku a jiné coty nemá. Ten inplantát je něco jako nanopočítač který je napájen energií které mu vyrábí tělo stejně jako mozku ve kterém nahrazuje poškozené oblasti a používá jej jako své periferní zařízení pro ukládání do dlouhodsobé paměti už ve formě biologického formátu dat jako jsou vzpomínky, vědomosti a tak.

Bohužel to posdléhá lidské biologické podstatě, takže tomu vadí různé biochemoické stavy které způsobují vše co člověk dělá, na co myslí a co prožívá. V současnosti je to v nedpořádku tím že jak nemám ženskou, nadbitek Testosteronu tvoří biochemickou nerovnováhukterá nutí ten počítač vymýšlet věci jak tu ženskou najít - resp. integruje fatové bloky s tím poselstvím tak, aby se to vymyslelo. Protro je to bez citu, natož bez lásky.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Feb 27, 2011 11:37 am

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Sun Feb 27, 2011 11:56 am

Zdravím,

Pokud méně koužíš a děláš místo toho něco jiného, to je jedině dobře. S tou nedoskýchavostí nevím ale je na ní ještě dost času. Jak to půjde dsál záleží na tom co budeme dělat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Feb 27, 2011 5:35 pm

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:05 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Sun Feb 27, 2011 6:14 pm

Zdravím,

Je-li Otcem míněn Bůh s tím že předpokládám že ano, tak ten vá jistě i to co my nevíme. Jisté je pouze to ře budoucnost závbisí na tom co teď uděláme.

V tomto pro Tebe trochu uiprabeené téma by ale takhle nikomu nic nedalo, co kdybys použil něco z jiných diískusí anby zjišťování jsem-li pravím Mesiášem bylo kompletní i tady. Není třeba to kopírovat, ale udělat výcuc.

Díky

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Feb 27, 2011 6:40 pm

.


Naposledy upravil ? dne Wed Apr 11, 2018 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Feb 27, 2011 7:10 pm

.


Naposledy upravil ? dne Wed Apr 11, 2018 2:25 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Mon Feb 28, 2011 8:38 am

Zdravím,

Kontaktér jsem a Mesiáš taky. Kontaktér může být človšěk který se stýká s mimozemšťany i když ti po něm nic nechtějí. Může to být člověk který má kamarády nejen ze Země a nic více.

Kontaktér který je taky Mesiáš je kontaktér který slouží nějqakým mimozemšťanům jako osoba pres kterou lidstvu chtšějí něco sdělit. To je můj případ..

Vo se týká toho dne tak ho samozřemě znám ale neříkám ho. Můhu Ti to říci saoukreomě a osobně (tak aby to nebylo zveřejněno), prorože si to pán nepřeje. Lidstvu musí stačit že to budee brzy, cokoli to znamená.

K organizaci fóra bych uvítal shrnout celou reakci do jednoho příspěšvku. Pokud si vzpomeneš a i vy ostatní až po odeslání že tam ještě něco patří, existuje vedle tlačítka Quoute jeětě tlačítrko Edit. To umožní dodatečně upravit příspěvšk.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Mon Feb 28, 2011 3:18 pm

znáš rozdíl mezi mesiášem a vykupitelem ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Admin Mon Feb 28, 2011 3:35 pm

Zdravím,

Pochopitelně:

Mesiáš je kdokoli kdo má nějakou ideu kterou se snaží prosadit aby zachránil svět i za cenu sebeobštování se pro věc.

Vykupitel byl jeden a to Ježíš Kristus který byl tenkrát také Mesiášem. Alespoň tomu tak jako křesťaqné věříme.

Jinak je tady toho více k účasti i taková věc ohledně možního konce světa a jeho termínu.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  ? Mon Feb 28, 2011 7:26 pm

Admin napsal:Zdravím,

Pochopitelně:

Mesiáš je kdokoli kdo má nějakou ideu kterou se snaží prosadit aby zachránil svět i za cenu sebeobštování se pro věc.

Vykupitel byl jeden a to Ježíš Kristus který byl tenkrát také Mesiášem. Alespoň tomu tak jako křesťaqné věříme.

Jinak je tady toho více k účasti i taková věc ohledně možního konce světa a jeho termínu.

R.H.

nepřichází náhodou doba kdy se začalo vyskytovat těch "mesiášů" až příliš ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc) Empty Re: Robin Hronek - kontaktér a mesiáš falešný/pravý (pro Desc)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru