Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hronek a láska k bližnímu

2 posters

Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  ? Fri Jun 03, 2011 4:07 am

Robin Hronek napsal:To je samozřejmě vymyšlené až na to, že se o tom bavíme na špatném místě.

to místo není špatné, ale tvé zvrácené představy se opravdu nehodí na biblické forum a když se neumíš krotit
budeme pokračovat tady

Robin Hronek napsal:Nicméně ty ostatní náhradnice mohou mít vztah, založený na lásce a vzájemné sympatii normálně s kým chtějí, pokud nebude nějaká povolána ke mně.

no a v tom je právě ten problém Robine pokud už ony náhradnice budou v nějakém vztahu, založeném na lásce
proč by ho měli kvůli tobě opouštět ?
navíc by to asi jejich partnerům nepřišlo jako, že je opouštějí pro dobrou věc.
nebo by byly připravené zase partnerky pro opuštěné partnery a celý svět by se točil kolem tebe ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  Admin Fri Jun 03, 2011 5:30 pm

Zdravím,To místo na Biblickém fóru je špatné ve smyslu v jakém jsi to právě teď řekl. Krotit se musím stejně, protože je to veřejně přístupné.

Jinak témata pro řešení tohotzo problému tu už byla. Jedno se jmenuje "Historie projektu Robinhelp" a druhé "Realizace projektu Robinhelp" Tady bychom se soustředili na tu láku k blkižnímu jako takovou, nebo bych to časem rozebral a dal na místo, kam to patří, podle toho, jak se bude diskuse vyvíjet.

Ty náhradnice a jejich náhradnice s notmálním vztahem by své partnery neopouštěly. Ke mně a k podobným mužům, by chodily jako do práce. Je to jhako kdybys třeba Ty měl holku, která je zdravotní sestra. S Tebou jue, protože Tě má ráda a Ty jí, ale občas by jí někdo zavolal, že musí do nemocnice. Kdyby to byla doktorka, bylo by to ještě horší. Zvlkádnul bys to?

Ty chkapi těch ženských by byli v situaci druhů doktorek, nebo sester, které jsou v té evidence podle které se kontaktují. Jinak pokud jsou ti chlapi úplně zdraví, najdou si jakou chtějí, na rozdíl ode mne (ne že jsem sobec, aleproto že jsem to vymyslel) a od chlapů s Aspergerovým Syndromem, nebo čímkoli, díky čemuž je žádná nechce.

Aby se svět řen točilkolem mne, to bych asi nepojal. Stačilo by když by se kolem mne točilo jenom to, co dokážu pojmout (obsloužit, mít jam uložit a jak spravovat). Píši o to dosti rozsáhlou práci.

Kdybych byl sobec, jak si představuješ, nevymýšlel bych to tak složitě, protože bych nemusel myslet na to, jak to udělat, aby to nějakou tu ženu moc neobtěžovalo a zároveň aby byla hned další v záloze. Každá by ke mně chidila tak dlouho, dokud by jí to moc nevadilo. Vzhledem k lásce k bližnímu, to komplikuji tím, že vymýšlím systém, ve kterém by byly ty záložní družky, které mají také svoje zálohy a.t.d.....

To samé by pakplatilo o ostatních lidech v mé situaci, až by třeba naopak všichni zdraví muži pomáhali ženám v mé situaci, podle toho, jak rozsáhlou evidenci žen by se dalo zvládnout využívat, kam ukládat a kolik lidí kteří by nikomu nepomáhali osobně zaměstnat jako operátory a IT inženýry na správu evidenčního systému.

B\la by to práce a ne láska u toho Robinhelpu ze kterého by bylo něco jiného na způsob již existujících helpcenter a sociálních služeb, kde by byl navíc sex. Posluhu v domácnosti, doprovod, přinešení nákupu, nebo oběda, to dělá každý. Tohke je podobné ale začíná se u mne..

Kdybych to udšlal normálnš, a měl jakoukoli tředba taky postiženou družku, tak jak se to dšlá, nemšl bych rád své bližní. To co o tom píši je dost rozsáhlá studie a rozbor toho nápadu, že to nedělám jen pro sebed.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  ? Sun Jun 05, 2011 6:44 am

já osobně si neumím představit ženu, která by opouštela svého manžela a ještě s jeho souhlasem
by si chodila k tobě odskočit na trochu sexu, který by jí asi ani nebyl moc příjemný

asi se budeš muset odstěhovat na jinou planetu
třeba u těch ještěrů by to mohlo fungovat

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  Admin Sun Jun 05, 2011 3:11 pm

Zdravím,

To já si to pořčedstavit umím: Ona by svého manžela neopustila. Šla by prostě do práce. Kromě toho, že by pracovala občanským zaměstnáním dejme tomu jako úřednice na přepážce v bance, tak by jako druhou práci, měla Robinhelp. To je to odskočení si ke mně.

Bohužel už nemá a ani moc nechci spojení na mojí první pozemskou holku a na bývalou manželku, které si sex se mnou pochvalovaly, protože jsem se jich pak těžko zbavoval. Mohl bych Ti jinak to spojení dát, aBYses zeptal.

Protgo vím, že se to obejde bez stěhování se jinam. Navíc ty ještěři na čtvrté oběžnici Siria jsouz 8 a půl světelných let od Země. Proxima Centauri je jen 4 roky od nás, ale domorodé ženy tam odtud se mi nelíbí.

I to je daleko a mení tu pero mne momentálně žádná volná loď klterou bych mohl použít. Dalo by se letět pozemskou lodí, ale bůh ví jak by to dopadlo.

Já naavíc takovou jednu možná znám, ale když mi to nabízela, zrovna jsem to nechtěl. Teď bych to bral a dokonce vím i kde bydlí. Nejsem si ale jistý, jestli to ještě platí. Mohla se odstěhovat.

Takže bych to zatím vyřešil tak, že byseds mohl obrátit na nějaké své kamarádky, aby nějaká to zkusila a napsala o tom článek. Její recenzi na soužití se mnou pověsím někam na net. Asi na web Robinhelpu. Je tam někde ki mustr v PDF, aby věděla, jak to má asi vypadat.

Takže se stěhovat nemusím.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  ? Mon Jun 06, 2011 3:44 am

Admin napsal:To já si to poředstavit umím: Ona by svého manžela neopustila. Šla by prostě do práce. Kromě toho, že by pracovala občanským zaměstnáním

no to ti věřím, že si to představit umíš, problém je, že když se oháníš biblí, tak jen tam a tak, kde se ti to hodí

já jako křesťan nemůžu takovou možnost ani připustit

můžeš mi vysvětlit, když já můžu být bez sexu proč ty ne ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  Admin Mon Jun 06, 2011 9:51 am

Zdravím,

Prágvě že můžeš, protože se také oháníš Biblí, kde se Ti to hodí, ale hodí se Ti jenom něco jiného. Mým příchodem, přichází další - třetí zákon, který Bible nemá. Vychází z přikázání "miluj své bližní. Navíc reviduje lidstvo a dpokazuje, že Ježíš zemřel zbytečně. Když to neúřipustíš, tak Ježíš zremřel zbytečně a Ty spolu s ostatními křesťany se zabýváš nesmysůlem. Připustíš-li to, dokážeš, že Ježíš nezemřel zbytečně.

Na této situaci se toztiž ukazuje, že Křesťanství nejspíše nebude tím pravým náboženstvím, protrože přibývá lidí v mé situaci, pro které temn Robinhelp dělám. To by byl divný Bůh, kdyby někoho nechal trpět.

Díky tomu, že je toto třetí zákon (viz svitek, který Jan pozřel a slova jenž vyřklo sedmero hromů) již znáš. Navíc to není celé.

Je to tu popsáno jak ta žena má udělat. Je to prostě práce. V případě že by byla vdaná, tak i tomu manželůovi by se jistě líbilo mít nově zařízenou domácnost zadarmo, aniž by všecvhno musel kupovat za svoje.

Kromě toho je to nouzové opatření stejně jako u Abrahama a Sáry, která nemohla mít děti. Jelikož ale Bůh potřeboval, aby měl děti, měl to dítě z jejich děvečkou, co se jim starala o dobytek, která se jmenovala Hagar.

Podobně je to i u mne, kdyby na neštěstí měla nejvhodnější vlastnosti zrovna vdaná žena. Navíc dávám přednost samozřejmě svobodným, ale jednu sám pro sebe mít prostě nemůžu. Pro mne a lidi jako já je prioritní i z Bible mír a láska pro všechny. K tomu patří i soucit. Aby bylo Křesťanství pravým náboženstvím, chybí tam samaritánský soucit.

Nedávno existovalo hnutí, které by mi v tomto mohlo plně vyhovovat, ale zničily ho drogy a u nás se moc nevyskytovalo. Jmenovalo se to Hippies, nebo také Květinové děti. Podobně, ale bez drog by mohla fungovat ta organizace, která by dělala ten Robinhelp. Zarostlí a špinavý být nemusíme, ale milovat se a milovat vše živé a nenávidět zbraně a války můžeme. Jediným přirozeným morálním omezením je, že sex se má provádět mezi mužem a ženou, protrože je to tak Bohem vymyšlené.

I když to u nás moc nebylo, zeptej se rodičů. Ti byli tenkrát asitak v našich letech. V tom hnutí to totiž takhle nějak bylo jako na Albedoru v oblasti lásky. SWlyšel jsem někde, že v těch 60tých letech v St Franciscui měli Hippies i svoje obchody, kde bylo pro ně všechno zadarmo, protože neměli peníze a zboží bylo dodáváno tak, že kdo co nepotřeboval a nechtěl to vyloženě vyhodit, tak to dal do takového obchodu. Jsou to lidé, rtesp byli to lidé žijící ve styli "Ono to nějak dopadne", a neb jak jest psáno: Jsou to lidé milující bližní své a ač nežnou a nesejí, přece živi jsou, jako ptactvo nebezské.

Dalo by se také svým způsobem říci o Ježíšovi a apoštolech, že to byli první Hippies.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Hronek a láska k bližnímu Empty Re: Hronek a láska k bližnímu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru