Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

2 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Mar 24, 2011 9:40 am

Zdravím,

Ano, co?

Jaká je Tvoje představa mého setkání se Satanem? Nemusí odpovídat pravdě, jde jen o představu..

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Thu Mar 24, 2011 3:26 pm

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Mar 24, 2011 4:19 pm

Zdravím,

Pohoda ano, ale to není přredstava mého setkání se Satanem. Kdy\bys naúpsal že žádnou představu nemáš, nylo by to k něčemu. Takhle je to debata na nic.

Dejme tomu že to bude někdo od koho bych to čekal mnejum,éně. Dejme tomu že Tys to nejsi i když by to bylo možné. To by se chztělo podívat na ty témata osobností mách přátel tady na f´pru a napsat to k někomu, pokud ke to někdo z toho Albedoru.. Jelikož Ti zřejmě dšělá potíže na to kliknout je to na této adrese:

https://albedor.forumczech.com/f20-osobnost-robina-hronka-a-jeho-patel-z-albedoru

Funguje to tam tak že každá osoba je jedno téma a jako reakci to tam stačí dát.. Pokmud je to někdo ze Země, tak nevím kdo.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Mar 25, 2011 5:44 am

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 2:59 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Mar 25, 2011 8:45 am

Zdravím,

Aha, ztak to jo, pokud to není výámluva ,pro nepoužívání ostatních témat. Nicméně asi žádnou představu kdo by to mohl být asi nemáš, žejo?!

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Mar 25, 2011 9:31 am

mám

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Mar 25, 2011 11:34 am

Zdravím,

Když máš, tak ji můžeš popsat ale tak aby to někomu něco řeklo.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Mar 25, 2011 1:48 pm

osobně

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Mar 25, 2011 2:38 pm

Zdravím,

To by sice šloo, ale něco ny se sem napsat dalo. To potom vypadá jako téma na h...o a musel bych z toho něco vyházet.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Sun Mar 27, 2011 12:44 pm

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 2:21 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Sun Mar 27, 2011 3:27 pm

Zdravím,

To byl abšak pokud jdew o mne hodnbě věcí tady ještě o tom spise co Jan pozřel a co pravilo 7 hromů, zatím ješětě nemáme.

Pokud to vztahuješ na mne, děláš to proto, abych žádnou partnerku ze Země neměl. Už byly dvě s tím že s tou druhou jsem byl ženatý. Bohužel se bez družky neobejdu, k čemuž nbude potřeba se podívat do toho spisu dále.

Začaůli jsme tím jak to vzniklo a do doby než se mluví o tom jaká má být přes mpojí chaybu, letmo ocitujeme některé věci kvůli kontextu:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
A když od zrození toho, jenž mi byl zaslíben uplyne čtrnáctero jar, tu učitel jeho jenž člkenem družiny andělské jest, objevil že syn člověka jemuž spis tento dávám, o dcery nedbes i Země projevuje, rozhodl obrátiti se na ostatní z družiny této, by jinéhu učitele zrození ženského zaslíbenci méhu opatřil. A stalo se jara tisícího a devět a osmdesátého že učitel tento přístroj sestrojil, jenž funkci takovou měl že hovořiti s nebesy bylo jím možno.

Tu stalo se téhož jara že nový anděl sestoupil z nebes na vbýchodě v zemi ruské v nebezském vozše jenž kovovému draku podoben byl jehož křídla srpek měsíce tvarem pčřipomínala a jenž v oblaku ohnivém a hluku hromovém k zemi sestupoval. Hrůzný ten úkaz též v oblak dýmový oděn byl a z, útrob hjeho po sestoupení na zemi čtvero postav člověku podobným směrem západním se ubíralo. Trojice těchto postav o něco větších bylo než postava čtvrtá. První z nichj mohutná postava mužská to byla s volasem a vousem rudým, druhá postava pak starší ženská byla s vlasy černými , dále pak postava dívčí s dlouhými černými kadeřemi kráčelaq a postava chlapce malého ji následovala.
------------------------------------------------------------------------------------------------
To přijela Marie Smaulová s rodinou.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
A uplynulo kar desatero co dívka tato z nebes přicházející dále syna člověka vyuřovala všedmu co ku převzetí jha Kristova znáti jest třeba a nejen o ducha i o tšělo laskavě pečovala, by ke hříchu smilsta svedeno nebylo. K účelu tomu leposti její použito bylo. Během času tohoto vysokost její mužské velikosti dosáhla a krom černýcch kadeří na zádi její k pasu padajících hluboké vbelké oči jako nebe zha noci tvář bělostnou jako měsíc za noci zdobily a tělu sošer z bílého mramoru podobnému korunou vlas a tvář byla.

Však běda zlá zto věc stala se, neb dívku tuto rodiče toho jenž zaslíben Bohu všemogoucímu jest, rodiče nikdy nespatřili a milostné pouto přerušeno bylo.

A promluvil Bůh ke synu svému který zaslíben mu byl a jenž v čase posledního soudu jara tisícího, devítistého, pět a sedmdesátího v druhý den nejloratšáho měsíce roku na dvanáctero měsíců po třiceti a jednatřiceti dnové děšleného řka:

Synu můj jenž jsi mi před početím svým zaslíben, neučinil jsi dobrou věc jenž družku te synů nebezských ty opustil jsi. Přes vlastnosti tvé tělesné jen ona pravou lásku dáti toně mohla a k úkolu tvému připraviti mysl tvou a tělo tvé připraviti mohla. Nyní lásku u dcer pozemnských hledej a čiň pokání tím, že že zkaženost srdce a mysli dcer pozemských tak veliká jest, že s nezdarem bejčastěji setkávati se budeš.

Viz však družka tvá úkol svůj nevzdá, jenž pečovat a ochraňovat tebe má, při hledání lásky pozoirnost na podobu ducha i těšla její upírej. Nalezmneš-li lásku u dcery pozemské jenž andsělskou podobu té jež ty jsi opustil , i ostatních z družiny andělsaké podobu míti má, vracíš se k lidu svému jenž z nebes ti ku pomoci sestoupil.
-----------------------------------------------------------------------------------------
To hlkedání furt trvá a počínaje GRS a koinče Robinhelpem by se mělo podařit pokud se to z té starodávné češtiny dá rozumět.
---------------------------------------------------------------------------------------------------


Co je dál se necháme na jindy. prorože je tam něco o tom že z pozemského lidu získám sluhu se kterým to dokážu, přičemž se ten sluha bude prohlkašovat i za Boha a ukáže mi cestu. Dál pak ke ten úkol jako takový.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Mon Mar 28, 2011 10:32 am

1 Královská 8:41  Také přijde-li cizinec, který není z Izraele, tvého lidu, ze vzdálené země kvůli tvému jménu, 
neboť budou slyšet o tvém velkém jménu a o tvé mocné ruce a o tvé vztažené paži,
přijde-li a bude se modlit obrácen k tomuto domu,  
vyslyš v nebesích, v sídle, kde přebýváš, a učiň vše, oč k tobě ten cizinec bude volat,
aby poznaly tvé jméno všechny národy země a bály se tě jako Izrael, tvůj lid,
aby poznaly, že se tento dům, který jsem vybudoval, nazývá tvým jménem.

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Mon Mar 28, 2011 11:29 am

Zdravím,

To také občas dělám a na základě toho pak dostávám tam k tomu spisu různé dodatky formou nějakého nápadu, nebo ten nápad dostane někdo z těch mých přátel z Albedoru. Pak se na tom pracuje a hasne to až na lidech.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Tue Mar 29, 2011 7:27 pm

na lidech to nehasne hasne to na b-hu

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Wed Mar 30, 2011 9:30 am

Zdravím,

Na Bohu to hasnout nemůže protrože kdyby to bylo potřeba abych měl tro poslání které mám, udělal by mne tzak abych žernu nepotřeboval, nebo aby mne ženy nezajímaly. Opak je pravdou, takže to hasne na lidech kór když musíme respektovat jejich svobodnou vůli i tehdy, pokud oni nerespektují tu naši.

Než swe podíváme dále na ten dosud zatajený spis dálew, měli bychom si uvědomit že celý kontzakt s tím Albedorem je v současné době jakási konfrontace dvou různých civilizací které jsou si téměř ve všem podobné , jen je mezi nimi rozdíl ve vědě a technice a v tom že ta naše se drží uavbedených tradic, aq ta albedorská individuálně řeší problémy menšin a jednotlivců bez ohledu na tradice z toho důvodu, aby všichni lidé žili v harmonickém soužití a aby nikdo s ničím neměl preoblém.

Tomu se máme naučit.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Poktračování dosud utajeného spisu - přeměna Eiframa na Michaela

Příspěvek  Admin Wed Mar 30, 2011 4:03 pm

Zdravím,

Protože na poslední příspěvek bylo odpovězeno ústně a ne písemně, chybí nám tady reakce uživatele Desc. Tento uživatel je můj kamarád Martin a přišel mne nabštívit a probírali jsme to osobně. Nicméně se na způsob jakým se mám zněnit z Eiframa na Michaela můžeme podívat přesně do uvedeného spisu který Jan pozřel a vysvětlit jeho obsah:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Boží syn člověka který byl Bohu zaslíben a vrátil se aby vykonal soud nad lidskou nespravedlností, modlil se k Bohu všemohoucímu a ve snu dostal vidění kde k němu pán sestoupil řka:

Synu člověka jenž jho syna mého prvorozeného neseš a ženou z řad družiny andělské jsi pohrdl, slyš. žena pozemská nejen vlastnosti fucha i vlastnosti těla žen z řad družiny andělské máti má, by tobě oporou byla. Stejně jako Tobě já odpustím ji život hříšný neboť jho její jenž na bedra její kladeno jest péčí o tělo tvé, domácnost a ducha tvého nelehké jest. Ti ona pokání činiti bude a pokání tvé ukončeno bude v hoři osamělosti tvé.

Po vzoru žen z družiny andělské, kterážto dána ti byla, dcera pozemská ta kterou nalezneš předloží znamení vhodnosti k tobě, že svatos svoji ma čas odloží a ač oddána s tebou není , k radosti těla ochotna ti bude, by duši tvou z temnoty hříchu osvobodila byť před tváří lidskou a před tváří králů s tebou oddána není

Ty po boku jejím do služeb mých vstoupíš a ze stavu Eifraimova na stav Michaelův podstatu ducha zaměníš.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Takže jak vidíš, není to tak jednoduché s tím kdy a jak budu dodržovat Desatero, protože ta pravá se zachová stejně jako třeba Marie Smaulová a její kamarádky, která obětovala svou andělskost (použijeme-li pro termín Mimozemšťan teokratický termín Anděl), že se chvíli bez smistba asi neobejdeme :-(. Půjde ale jenom o dost krátký čas protože mám vyzkoušeno jak ze známostí s nějakou Bohunou tak z manželství s Táňou, tak i z mé strany dlouho potlačovaný sexuální pud poměrně rychle vyhoří.

Když na to skočíme např ihned na prvním rande což je pochopitelně jenom příklad nejrychlejšího vyhoření což právě Albedořani doporučují, tak při trávení společně každého druhého víkendu kdy se nestýkám s tátou, vyhořelo by to na takovou stálou hladinu kdy to zas tak často být nemusí zhruba tak během 6 měsíců. Je to ale jen odhad. Vědecky se to dá zjistit dost těžko.

Každopádně jsem se dostal do situace kdy kromě Krista jako prostředníka v komunikaci s Bohem v modlitbě, je dalším mezičlánkem ještě jedna věřící osoba která je mi nejblíže a matka ani otec to není. Takže domluvený pokus který jsem udělal sám, můžeme u Svědků Jehovových udělat spolu, ale pokud je ta daná holka v rámci svojí véry správná, tak si nejsem jistý že to vyjde.

Proces soudu a co k tomu patří příště.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Wed Mar 30, 2011 6:55 pm

navrhuji úterý 5.3.2011


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 2:57 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Mar 31, 2011 8:56 am

Zdravím,

Pravděpodobně jsi myslel 5. 4 a be 3, ale newjsem si jistý jestli to použijeme. Jinak ta dívka tam bývá s rodiči výždycky. To je u S.J. záležitost pro celou rodinu.

Jak jsem ale psal, nemusí to vyjít (ne že bych tam nešel) ale že by nevyšla ta známost. Jak jsedm psal, bez smilněšní se to neobejde ale pokud moýžno co nejkratší dobu, k čemiž se S.J. nehodí.

Asi jsi si to pořádně nepřečetl, nehledě nato že ona ta staroidávná čeština je trochu kostrbatá nehledě nato že je to v podstatě psané takovým slohem jakým je psaná Bible.

Takže je nesmysl, že ta žena pro mne má být svatá. Marie Smaulová a kterákoli její kamarádka není svatá, protrože s každá z těhle holek umí občas ožrat, ne vždy se ty holky vyjadřují slušně a chovají se zkrátka jako normální lidé akorát že jsou daleko hodnější, chytřejší a technicky vyspělejší. Navíc ani s tou Marií Smaulovou nejsem oddán a sex byl a občas je i tak.

Takže ono to s tím smilněním není moc jednoduché.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Thu Mar 31, 2011 11:00 am

ano pardon 5.4


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 2:56 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Thu Mar 31, 2011 11:38 am

Zdravím,

Katolický křest po narození je v tomto příúpadě bezpředmětný, zvláště pokud si ho většina lidí dává dělat z důvcodů tradice, nebo že je to hezký obřade. Myslím že pokud jde o S.J., pokřtěná asi bude. Pozná se to podle toho že když se o ní mluví nebo je oslovena, tak se mezi S.J. místo Slečna říká Sestra. U chlapa Bratr.

Správně bych tam pokřtšěn být měl avšaqk ten Albedor bych musel nechat celý plavat včetně toho prohlašování o sobě že jsem Mesiáš a to jak v pčípadě že bych byl Eiframem, nebo tím Michaelem. Ono to totiž není jejich nauka. Abych se dal u S.J. pokřtít, musí být pro mne ta jejich nauka tou pravou i kdyby doopravdy nebyla. Vstupuji tím totiž do jejich církve. Totro platí i na to být žíkem teokratické školy k čemuž pokřtěný být nemusím. Před pokřtěním mám také být tzv. Nepokřtěným zvěstovcatelem.

Z její strany i kdyby ještě nebyla pokřtěná a byla jenom nepořtěný zvěstovatel, tak by se správně měla chovat už jako pokřtěná a tudíž by mohla být pouze kamarádka. Když jsem chtěl být žíkem teokratické školy avych přednášel něco na pódiu, dělal jsem na to takový pohovor asi dvakrát , tak vím dost přesně co a jak je potřeba.

Neznamená to že to nechci zkusit, jen Těš seznamuji jaká mají S.J. pravidla podle kterých to nevypadá dobře.

My dva ale víme že pravda je trochu jiná a že S.J. je jedna z mnoha křesťanských církví a sekt, která má akorát to štěšstí že je pravdě nejblíže, a že dovede velice dobře vykládat Bibli. Proto jsou S.J. výborní na učení.

Mimo to by to od nás nebylo správné, protože bychom tu holku přemlouvali ke ščpatnému jednání. Pokud jsi si pořádně přečetl ten kousek tzextu o tom jak se ta pravá pozemšťanka preo mne projeví, píše se tam (přeloženo do moderního jazyka) že po vzoru těch Albedořanek sama od sebe uděšlá tu chybu že mi "dá" třeba ihned bez svatby se mnou aby mne zachránila.

Tohle S.J. nedokáží překousnout a i tobě to dělá problémy. Měl jsem na to stránku a kouknu se jestli nemám někde její obsah že bych ti to poslal, abyses podívbal.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Fri Apr 01, 2011 2:05 am

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Fri Apr 01, 2011 9:48 am

Zdravím,

Myslím že je nemáme čemu učit preotrože sami ledacos neumíme spoustu vědí, čímž myslím konkrétně slušné chování. Oni spolu se mnou říkají Slušné chování tomu, když někdo doedrží slib, pčřijdše včas na domluvenou schůzku a když nemůže tak se omluví, je ochotřný se deomluvit na čemkoli, ochotně spolupracuje a pomůže když potzřebujeme.

Zatímco my říkýme Slušné vhování když někdo nemluví před dámopu spreostě, při jídle u stolu nekrká a neprdí, jí slušně jí příborem a necintá kolem sebe, zderaví, prodsí, dšluje apod.

Jediná věc která by se je dala naučit je možná naše pojetí pojmu Slušné chování, protože oboje dohromady uděšlá z obou civilizací jednu dokonalou.,

Jinak co se týká té slečny, necháme to na ní, ale momentálně by se spíše víc hodila nějaká ne od S.J., nebo z jakékoli křesťaqnské církve, protože biblická pravidla p tom že sex má být až v manželství aby to nebyl hřích smilstva, a že i já mám být pokřtšěn u té církve kde je ta holka, tak to by mělo být všude stejné.

Z lidského pojledu může pochopitelně dojít k čemukoli.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Sat Apr 02, 2011 4:42 am

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Admin Sat Apr 02, 2011 9:14 am

Zdravím,

Myslím že se nepodceňuju, což sám posoudit newmohu, ale mám určitou zodpovědenost nejen za tento úkol ale i za pomoc maztce o kterou se starám asi nějak tak, jak se onma starala o mne. Není to jedenoduché.

Proto není moc času na tu ženskou o čemž se někdy příště přesvědčíme v tom zatajeném spise. Zatím si jenom řekneme že všechno má svcé opodstatnění včetně střelených nápadů.

JUinak pokud si myslím že Bůh není všemohoucí a že pro něj nic není nemožné, tak to není tím Bohem, ale resperktování skutečnosti že máme svobodnou vůli a Bůh nás nechá dělat si co chceme včetně nesprávného jednání takže mu to my lidé kazíme.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  ? Sat Apr 02, 2011 4:00 pm

.


Naposledy upravil ? dne Tue May 14, 2013 3:02 pm, celkově upraveno 1 krát

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc) - Stránka 2 Empty Re: Robin Hromnek - Eifram - Jiný biblický pohled (pro Desc)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru