Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemůže se jednat o kontakt se zemřelými a druhým břehem?

Goto down

Nemůže se jednat o kontakt se zemřelými a druhým břehem? Empty Nemůže se jednat o kontakt se zemřelými a druhým břehem?

Příspěvek  Robin Hronek Mon Nov 09, 2020 9:04 pm

Zdravím,

Co se týká duchovních pohledu na můj kontakt s mimozemskou civilizací z Albedoru, máme zde zahrnut jak biblický, tak i jiné duchovní názor ohledně toho, co to asi může být, včetně toho, že by to mohlo být i dílo satana. Ohledně poněkud strašidelných teorií o tom, co by to mohlo být nám tady ještě chybí možnost, že je to kontakt s zahrobim, nebo druhým břehem.

Já sám na tuto možnost nevěřím, ale přeci jenom přemýšlím nad tím, co tady ještě chybí, abychom pokryli všechny možnosti toho, co to asi je. Navíc tím získáme návštěvnost tohoto diskuzního fóra. I ohledně věcí, na které já sám osobně nevěřím se přeci jenom dějí některé věci a některé věci i přesto nějakým způsobem fungují, takže bychom mohli probrat i tuto možnost:

I přesto že na tuto možnost nevěřím, můžeme podle této možnosti předpokládat, že mi přátelé z vesmíru mohou být duše zemřelých lidí, nebo duše lidí, kteří se ještě nenarodili. Albedor a kterýkoli jiný další svět v jeho federaci by potom nebylo nic jiného, než to, a čemu někdy můžeme říkat druhý břeh, nebo záhrobí. V případě že by šlo o duše lidí, kteří se teprve mají navodit, ale nenarodil jestli by to bylo svět, pro které nemáme žádný konkrétní výraz, ale mohli bychom tomu říkat že se jedná o lidi, kteří jsou "Na houbách". osobně si ale myslím že to je z větší části nejspíš nesmysl, ale jelikož to tady nemáme obsažené, tak to sem dáme.

co se týká záhad, nezajímám se pouze o UFO a mimozemšťany spolu se vším co k tomu patří, ale zajímají mě i takovéto věci včetně spiritismu, vyvolávání duchů a podobně. Zajímá mě to i přesto, že na to nevěřím, ale hodně věcí o tom vím. Pokusme se tuto teorii aplikovat na time přátelé, které bude většina z vás ukládat nejspíše za mé imaginární přátelé:

V případě, že se jedná o duchy zemřelých, tak lidé kteří říkají že mají kontakt se zemřelými ve smyslu kontaktu s dušemi zemřelých lidí, který je z velké části údajný, popisují přítomnost nějakého toho ducha tak, že většinou potmě, konkrétně v noci na speciálním místě, jakým může být třeba hřbitov Šárka a nebo i jejich domov, tak vidí mlžnou postavu nějaké té osoby, nebo ducha. Fyzicky se to projevuje tak, že ti to lidé pociťují v místě, kde se zjevení nachází místo, kde je o něco chladnější vzduch než v místě kde zjevení není. V případě těch mých kamarádů, pokud nejsou vidět je hmatový efekt opačný znamená to že místo toho, abych cítil chladnější vzduch v místě zjevení nějakého toho mého kamaráda, nebo spíše kamarádky, je vzduch naopak teplejší a nikoli chladnější, jak tomu obvykle bývá při kontaktu s duchem.

Mezi tyto nadpřirozené úkazy, na které já osobně nevěřím, ale hodně o tom vím, co se o tom píše a říká, patří také různá zjevení, která se projevují i zvukově a dokonce i tak, že pohybují různými předměty a dokonce je po nějakých lidech a hází, nebo je rozbíjí. Tomu se říká poltergeist. Mí přátelé se sice tak to někdy projevovat mohou. Sám jsem to zažil, ale to může být způsobeno čímkoli. Samovolné padání věci z Poličky, skříňky, nebo jiného úložného prostoru může být způsobeno například vibracemi, když kolem domu pro jede náklaďák, nebo 7 zatřese, nebo jsou věci ve skříňce 3 na poličce umístěny v takovém nepořádku, že stačí pouze malý otřes, aby něco odněkud spadlo.

V případě že se jedná o duše zemřelých, nevím, jak bych k tomu přišel, ale muselo by se jednat o lidi, kteří zemřeli opravdu ošklivým způsobem, což je opět také moje všeobecná vědomost o těchto věcech, i když na to nevěřím.

Myslím si však ale, že by i tímto způsobem mohla vzniknout na toto téma celkem zajímavá diskuze.


R.H
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru