Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne

2 posters

Goto down

Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne Empty Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 5:36 pm

Zdravím,

Toto téma rozebírá mojí teorii o tom kdo jsou mí pořátelé z Albedoru v pojetí, které může potěšit m,ilovníky románů Julesa Vernea a J.M. Trosky o kapitánu Nemovi.

Tato verneovská teze co to je, je rovněž pro rozptýlení ale na rozdíl od toho že to jsou lidi z budoucnosti, se jedná o tajnou mezinárodní uzavřenou společnost normálních lidí, kteří se rozešli s lidskou společností , prorože se jim protivila zlovůle, války a špatné vlastnosti lůidstva.

To co popisuji jako BATRADIS by potom byla úprava podzemí a nepřístupných oblastí Země kam se lidská civiůloizace těžko dostává. Tito lidé si vybudovali prostor k životu a technicky předhonili běžnou civilizaci do té míry že mohou cestovat vesmírem bez zestárnutí.

Kapitána Nema v řele nemají, mohl bych jím být já, abšak to bych zde nemohl být abych vedl a řídil jejich podzemní a podmořský svět. Takže je to jen tak pro legraci.

Pokud mi mají pomáhat, chtějí pro mne pozemskou družku protože jich přibývá z toho důvodu že nemají na mne čas a Vaše civilizace se rozrůstá tak, že je těžké najít nepřístupné místo. Nezbývá než používat znalost vyuižití ohronbých energií k vytváření iluze že nejsou.

I tak by to bylo zajímavé téma k debatě.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne Empty Re: Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne

Příspěvek  ? Thu Feb 24, 2011 6:40 am

Admin napsal:Pokud mi mají pomáhat, chtějí pro mne pozemskou družku protože jich přibývá z toho důvodu že nemají na mne čas
R.H.

nechápu je jich víc a mají méně času na svého "kontaktéra" ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne Empty Re: Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne

Příspěvek  Admin Thu Feb 24, 2011 9:14 am

Zdravím,

Není na tom nic složitého.

Ti půpvodní se tady musí uživit a nebo vyvíjejí různé věci v laboratořích a tak podobně, což zabírá čas který jinak věnovali mně. Tak si na to pozvali další svoje kolegy kteří nějakou dobu pečují o mne a když je to málo, ještě další.

Za předpokladu že jsou na omezeném preostoru, situace se stává nezvládnutelnou a tak jsme na řadě my podle jejich návodu.

V rámci této teorie je navíc problém v tom najít místa kam naše civilizace ještě nedorazila. I v nehostinných krajinách začíná žítr více pozemských lidí i když jde většinou o vědce, nebo dřevorubce či lidé pracující pro společnosti těžící ropu. I do mořských hloubek se už člověk dostává snadněji stejně juako podzemí.

I okolní vesmír přestává být vhodným místem. I odvrácená strana Měsíce je objevena a první automatická vozítka amerických astronautů jezdí po Marsu.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne Empty Re: Robin Hronek a kontakt s Albedorem ala Jules Verne

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru