Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kontakt s Albedorem ve smyslu Kvantové fyziky dle teze že realita je dohodnutá informace

Goto down

Kontakt s Albedorem ve smyslu Kvantové fyziky dle teze že realita je dohodnutá informace Empty Kontakt s Albedorem ve smyslu Kvantové fyziky dle teze že realita je dohodnutá informace

Příspěvek  Robin Hronek Mon May 25, 2020 11:20 am

Zdravím,

Dostal se mi do rukou odkaz na velice zajímavé video, na kterém byla přednáška o kvantové fyzice. Záměrně jsem jej dfloho neviděl, abych zjistil, které myšlenky mne osloví natolik, že si je budu pamatovat.



Hlavní myšlenky, které si pamatuji z výše uvedeného videa bych zde rád aplikoval na svůj kontakt a Albedorem, a vytvořil tak pohled na tento kontakt z hlediska Kvantové fyziky. Konkrétně to znamená použití myšlenky že svět ve smyslu existence věcí, lidí a obecné reality je pouze dohodnutá informace. Znamená to že fyzikální zákony fungují všeobecně známým způsobem jednoduše proto, že se tak celé lidstvo dohodlo, že budou fungovat. Součástí toho jsou vlastnosti hmoty a energie a existence osob, zvířat a věcí.

Jak to souvisí s mým kontaktem s mimozemšťany?

V rámci tohoto diskusního tématu třeba tak, že existence těch mimozemšťanů, jejich světů a základen u nás na Zemi je z jejich strany záměrně omezena na obecně přijatelný postoj, dle kterého jde o mojí fantazii, která obsahuje imaginární přátele včetně světů, odkud pocházejí. Za předpokladu že je realita dohodnutá informace to pak z hlediska Kvantové fyziky znamená, že se lidstvo nedohodlo na fyzické existenci těchto bytostí a jejich světa.

Uvedenou přednášku mi poslal jeden kamarád, který tyto věci se mnou řeší u piva, a je i na tomto fóru. Chtěl mne tak přesvědčit, že si to vymýšlím a že nemá smysl se tomu věnovat a měnit dle toho své okolí. Naopak mne v těchto věcech utvrdil, což si za chvilku ukážeme.

Druhou myšlenkou, která mi utkvěla z té přednášky v hlavě, je teze o tom, že Tam venku nic není. Ten vědec, který přednáší pracuje v Cernu, kde se podařilo rozbít nejen molekuly, ale i jednotlivé atomy na tzv. Elementární částice natolik, že máme potvrzenou existenci energetických potenciál, o kterých pojednává Teorie strun. Doporučuji si dále pustit moje vlastní video na toto téma:



V něm se o tom zmiňuji díky čemuž bychom správně z hlediska Kvantové fyziky měli říkat, že nejen venku, ale i uvnitř nic není.

Jak to souvisí s mým kontaktem?

Bude se asi jednat o civilizaci, která je částečně schopná onu Teorii strun prakticky využívat. Skutečnost jakým způsobem fungují fyzikální zákony hmoty a energie obecně známým a z hlediska Kvantové fyziky obecně dohodnutým způsobem, je dán způsobem jakým ty energetické potenciály, nebo-li Struny vibrují. Pokud je někdo schopen tento způsob změnit třeba působením stejných, ale protichůdných vibrací, nebo tyto vibrace mění jejich frekvenční modulací, může tak měnit vlastnosti hmoty a energie většinou jakýmkoli známým i neznámým způsobem.

Tím pádem mi to, o čem tu hovoříme tato přednáška spíš potvrdila, a ne vyvrátila, protože z hledioska Kvantové fyziky neexistují dva protichůdné pojmy, kterými je dle dophodnutého stavu věšcí Pravda a Lež. Lež vlastně neexistuje, protože jde o pravdu ohledně informace, která není obecně dohodnutá.

S tím kamarádem na Skypu jsme to řešili, ale ujeli jsme někam, kam jsme nechtěli. Aplikovali jsme tzotiž Kvantovou fyziku ve smyslu reálné existence, která je realitou protřože jde o dohodnutou informaci, na náboženství, kdy bůh reálně existuje pro určitou skupinu lidí, která se na tom dohodla, ale aby bylo náboženství otevřené pro každého, říká se tomu Víra, protože celé lidstvo není věřící, nebo nemá jednotné náboženství.

To bych tu ale neřešil, nicméně mám pravdu a nejde o mojí fantazii.


¨R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru