Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Současný vývoj projektu Robinhelp

Goto down

Současný vývoj projektu Robinhelp Empty Současný vývoj projektu Robinhelp

Příspěvek  Admin Thu Jun 05, 2014 3:27 pm

Zdravím,

Bohužel se nemám čas věnovat tomuto diskusnímu fóru, prortože mám spoustu jiných starostí. Nicméně by tu mělo být všechno, a tak budou některé novinky zer současného dění předloženy k diskusi.

V této sekci to vezmu více osobně, a začal bych tím, co můžete sledovat na Facebooku a Google+, pokud jde o činnost společnosti PCA Praha. Už rok zkouším dokázat, že na tom není nic nebezpečného, z čehož se mi akorát podfařilo přidělat k webu společnosti PCA BPraha na http://pcapraha.webnode.cz sekci s ukázkami smluv v PDFn ke stažení. Jinakl lze na Facebooku a Google+ sledovat snahu o natočení videa pro uvedený web, které bude na YouTube. Na tom videu má být pohovor s nějakou ženou, která si má na tom videu mne zkusit nosit na zádech. Užb to mohlo být, kdyby moje kamarádka, se kterou jsem se zkoušel dohodnout to udělala. Místo toho byl z toho nepříjemný incident, ze kterého  vzešly potíže se získáním grantu pro projekt Robinhelp. Ta kamarádka by bývala také dostala nějaké peníze, já si mohl koupit nový počítač spolu s novým psacím stolem. Židli jsem dostal od táty k Vánocům, ale i na tu by bývalo bylo.

Místo toho jsme o to přišli, já mám bídu, počítač dosluhuje a mým nejbližšám přátelům z Albedoru hrozí vyloučení z organizace BATRADIS, kvůli tomu, že neúspěch s Robinhelpem tuto organizaci zatěžuje. Reagují na to tak, že máme (já se svými přáteli) připraveno založení vlastní organizace s názvem Robin Hronek Enterprises (zkratka RHE). Letos máme velkouz propagační akci, během které si zveme do Prahy píry ze zahraničí, kde to funguje, o čemž jsme se přesvědčili účastí na jejich akcích. Pozvané páry pak napíší otevřený dopis pro české ženy, který vydáme na našem blogu - tedy blogu projektiu Robinhelp a zveřejníme na sociálních sítích.

Česká pobočka organizace BATRADIS bude mít nového ředitele, tak uvidíme, jestli to RHE budeme zakládat. Drží nás v Batradisu moje hudba a také skutečnost, že BATRADIS získá zdroj ještě vyspělewjších technologiá, o které by se naším vyloučením připravil. Kromě Albedoru a jeho nejbližšího okolí může celosvětová síť jeho poboček (Batradisu) získat technologie z galaxie Větrník -konkrétně z planety X-Reze, kde se našli lidé, kteří nám s tím Robinhelpem pomáhají.

Sám mohu říci, že je to úžasné, přestože mne nejfvíce zajímaly jiné věci než technika. To je ale tím, že mi chybí určitý druh interakce se ženou, nicméně nejen pro Robinhelp je X-Reze velkým přínosem pro studium vesmíru a hledání prasvdy o jeho uspořádání. Lze tak objevit mnoho dalších civilizací, od kterých se můžete i vy mnohému naučit. Nejnovějším vynálezem, dovezeným z vesmíru je totiž Grasvitonový komunikátor. Organizace BATRADIS má sice k disdpozici pro spojení s Albedorem a pro přístup na jeho internet a internet federace Albedoru komunikátor Tachyonový, ale jehom dosah je omezen na dostatek energie, ovlivňující dosah urycghlením toku částic, které se nazývají Tachyony.

Gravitonový komunikátor takový problém nemá. Stačí mu i ke spojení s planetou X-Reze běžný domovní elektrický rozvod, maximálně s UPS-stanicí, protože částice zvané Gravitony se šíří od zdroje jejich emise do okolního vesmíru a procházejí všemi dimenzemi času a prostoru bez  nutnosti jim udšlit nějakou větší rychlost a energii. Potvrzuje se tak Lindeova teorie časoprostorové pěny, kdy je vesmír tvořen zhlukem mnoha dalších vesmírů, které vycházejí z jednoho bodu, kterému se říká Bod počáteční syngularity.

Představit si to můžeme pomocí pokusu s kelímkem mýdlové vody a brčkem, kterým budeme do mýdlové vody foukat. Bude nám to dělat spoustu bublin. Každá tato bublina je jeden vesdmír, z nichž jeden je ten náš. To, co Linde neobjevil je skutečnost, že syngularit je tam mnoho. Nacházejí se všude tam, kde se bubliny vzájemně dotýkají.

Gravitony jsou jediné částice, které umí projít stěnami jednotlivých vesmírů v místě, kde se dotýkají a tvoří tak syngularitu. Něco takového je moc uzajímavé na to, aby se o to kdokoli připravil, protože můžeme objevit nekonečné množství netušených věcí. Vyloučením z BATRADISu bychom jako RHE celý BATRADIS i Albedor technicky překonali, prorože bycho mohli získábat vědomosti a prostředky, které si ani já neumím představit.

Z čísti z legrace jsem o tom napsal článek, ke kterému mne inspirovala slavná počítačová hra s názvem DOOM v tom smyslu, že v tom DOOMu věšdci vynalezli způsob, jak cestovat mezi světy pomocí jakési hvězdné brány. Dojde k chybě a z jedné z mnoha dimenzí se začne na Zemi, nebo na její okolí valit zlo v podobě démonů z pekla. Jeden člověk přežije a to jste Vy, když to hrajete, díky čemujž je důvod k té 3D FPS střílečce, kterou uvedl asi před 20ti lety na trh před Vánoci Id Software a byl to velký hit a fenomén.

Moje srandičkas z DOOMa vznikla tak, že jak se nedaří realizovat ten Robinhelp a vše, co chceme udělat, mohlo by mé kamarády napadnout ten Gravitonový komunikátor předělat na obousměrný transportér hmotných částic, aby se nemuselo čekat na nějakou loď, která nám něco přiveze, nebo přiveze někoho. Nějaká pomoc by se tu prostě zjevila. Problém nastane díky použitému zdroji energie v poklesu napětí, bouřce, nebo počítačové chybě, a výsledkem může být otevření průchodu mezi Zemí a nežádoucím světem, který by šel ozmnačit možná jako peklo, nebo cokoli, co by způsobilo katastrofu. Jako v té hře by to asi nevbypadalo. Tím myslím ty obludy, i když znám něco horšího, nicméně to také může být něco nepředstavitelného.

Mohla by na toto téma být celkwem zajímavá diskuse.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru