Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

2 posters

Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 12:16 pm

Zdravím,

Tohle byly původně 2 samostatné projekty Marie Smaulové kde se u jednoho chtěla zviditelnit abych se k ní vrátil a přito aby jí viděli mí pozemšťí přátelé a příbuzní. To byl Saverobin - Zachraňte Robina.

V tomto projektu podávala reůpzné informace co dělá v momentě, kdy nepoužívá ochranu systémem PELS a existuje tak jako každý. Já bych se pak setkal s dívkou která by však měla jiné jméno a osobní údaje než ta Marie ale chovala a jednala by jako Marie Smaulová.

To nějak nefubguje tak bymyslela projekt Robinhelp, který má skupuinu na Facebooku, kde je již dost věcí v diskusním fóru. Adresa na ten Facebook je:

https://www.facebook.com/?ref=hp#!/group.php?gid=184422009165 .

U Robinhelpu jew to rozšířené na všechny kolegyně Marie Smaulové a jakékoli ženy které by byly ochotné se o mne starat. Skupina na Facebooku s názvem Robinhelp.cz ukazuje na videoklipech, fotkách a krátkých zprávách co se u mne - Robina Hronka doma dějěš a co je potřeba udělat a s čím pomoci i mojí matce.



Z YouRube bych tu měl takový krátký filmeček který slouží jako pozvánka do této skupiny a některá videa co tam jsou byla použita ve videu které máte před sebou. Už to není aktuální.

Ze všeho co be skupině najdete, můžete čerpat materfiál k diskusi na toto téma. Ušetří sed nám hodně práce.
Na tom Facebooku je ještě na adrese https://www.facebook.com/?ref=hp#!/pages/Robinhelp-International/132928080090315 Mezinárodní stránka projektu Robinhelp s rozšířenou úpůsdobností na ženy ze zahraničí nejlépe ty, co jsou nyní na návštěvě Prahy.

Oboje je zajímavé téma k diskusi.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  ? Tue Feb 22, 2011 3:45 pm

můj názor je Robine, že by ses měl vrátit k Marii
je pro tebe ideální má tě ráda a navíc s ní máš syna, který potřebuje oba rodiče

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 4:33 pm

desc napsal:můj názor je Robine, že by ses měl vrátit k Marii
je pro tebe ideální má tě ráda a navíc s ní máš syna, který potřebuje oba rodiče

Zdravím,

To bych samozřejmě chtěl také a Marie keště více. Pokud se dlouho nevyskytovala na Facebooku, je možné že něco chystá a chce nás překvapit. Problém je ale ten že aby mi vyhověla také v tom že jí uvidí i jinílidé než já, vymyslela ten Saverobin a z toho je Robinhelp, kde toho dosáhne pod jiným občanským jménem, byslištěm a tak , což Ti dělalo potíže pochopit. Až nás tu bude víc, třeba tomu bude někdo více rozumět.

Od toho ti je fórum aby se to řešilo veřejně a někoho s vlastnostmi té Marie bychom tu mohli získat. Je jedna věc která mne ještě na FcB nenapadla, ale sem to dáme, aby se to dalo realizovat:

I kdyby se nehodlala ukázat třeba Tobě nebo mámě a přátelům, falo by se postupovat tak jako u svateb kdy je jeden z lidí kteří chtějí být oddáni ve výjkonu trestu, nebo na služební cestě či jakkoli nepřítomen v termínu svatby. Marie by splnomocnila nějakou naší kamarádku k tomu aby jí zastoupila při obřadu a aby to fungovalo taky jako Robinhelp splnomocní jí k výkonu manželských povinností vyjma práva na nakládání s majetkem ženicha - Mým včetně bytu.

Marie asi zjišťuje jak je to možné že se nám nehlásí. Stanu se tak jejím manželem který má její zástupkyni jako pečovatelku, která má možnost dostat ty věci co se za to nabízí. Já to pokládám za dobrý nápad.

Jinakm abychom přiblížili ostatním celou situaci bez chození na ten Facebook: Řešili jsme tam naposledy situaci díky které to všechno vzniklo, že já poznám že děklám hloupost podle toho, jáké následky má moje činnost preo mne. Nebudeme to tu tak dramatizovat jako na FB, ale jinak se nepoučím a jinak neuvěřím dokud neuvuidím, nebo nezažiji.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  ? Tue Feb 22, 2011 4:53 pm

Admin napsal: Nebudeme to tu tak dramatizovat jako na FB, ale jinak se nepoučím a jinak neuvěřím dokud neuvuidím, nebo nezažiji.


vysvětlit se ti to nedá ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 5:30 pm

desc napsal:
Admin napsal: Nebudeme to tu tak dramatizovat jako na FB, ale jinak se nepoučím a jinak neuvěřím dokud neuvuidím, nebo nezažiji.


vysvětlit se ti to nedá ?

Zdravím,

Ještšě bna Facebooku jse to zkoušel a dost Tě to štavo. Neměl byses rozčilovat. Protože jsem idiot :-D, což Marie ví a vysvětlit mi to zkoušela když jsem se jí svěřil že mi vadí že jí třeba moje rodiče nevidí, dovoliloa mi přesvědčit se o tom že mne pozemská žena nebude mít ráda, protrože nechce idiota, zůstává Marie v klidu.

Moc toho o nás lidech nevěděla, ale její argument je, že lidé nejsou tak dobří aby se zabývali hlupáky. To se ods nich teprve naučíme ( od lidí jako je Marie). To že je to na mrtvém budě mne dosatatečně nepřesvědčuje, i když jsem se už dvakrát spálil.

Kdo chce kam, pomozme mu tam. Za blbost se platí a tak to v nejledpším příápadě dopadne tak že si s někým koho seženeme Robinhelpem nebudu moc rozumšět a v nejhoirším až že by mi někdo ubližoval. To ale není myšleno jako navádění.

Donutíme tak Marii zasájnout až tak že jí nezbyde než PELS vypnout a ukázat se nám.Pokud uvudí že nejsem šžastný , nedá nám to moc práce jí k něčemu donutit. K pozemské ženě bych si takové chování nedovolil protože by to nesnesla, ale Albedořanky mají lepší nervy a víc rozumu, tak to jde.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  ? Thu Feb 24, 2011 6:48 am

Admin napsal:Kdo chce kam, pomozme mu tam.R.H.

už jsem ti slíbil , že ti nebudu házet klacky pod nohy

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  Admin Thu Feb 24, 2011 9:38 am

Zdravím,

To ano, ale je to málo. Kdysi jsme se o něco pokoušeli, ale aniž za to můžeme, tak se nám to nepovedlo. Abychom to přiblížili ostatním diskutujícím jakmile se přihlásí, požádal jsem tady Martina (Desc) aby pozval nějakou svou kamarádku do hospody. Pak mi zavolal ale jelikož zapoměl že nevidím tak dobře abych poznal někoho koho jsem nikdy neviděl, mluvil jsem s jinou holkou.

Situaceš je zdokumenována na Facebooku ve skupině Robinhelp.cz, kterou najdete na adrese: https://www.facebook.com/?ref=hp#!/group.php?gid=184422009165 .

V rámci hledání té kamarádky se akce opakovala ještě jednou, kde jsem toho kamaráda požádal o to aby mi tu holku raději označil na fotce. KIdyby bylo něco nepřesnšě, mohl by Desc něco upřesnit. Dík.

Na této fotografii je to značen Takto jsme našli tu správnou ale nevyšlo to stejně.

Dále jsme se pokoušeli napodobit organizaci mých albedorských kamarádů, ale o tom více v příslušném tématu jakmile bude k dispozici.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové? Empty Re: Saverobin a Robinhelp - Návrat k Marii Smaulové?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru