Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc od Albedořanů v mé hudební tvorbě

Goto down

Pomoc od Albedořanů v mé hudební tvorbě Empty Pomoc od Albedořanů v mé hudební tvorbě

Příspěvek  Admin Thu Mar 03, 2011 2:04 pm

Zdravím,

Toto je jediná věc vbe které mé alobedorské přátele nemusíme tak úplně napodobit protože každému se líbí něco jiného a každý má rád jinou huidbu a má jiné oblíbené skupiny a hudebníky, což se projevuje tím že sbírá jejich nahrávky a je-li to možné, navštíví jeden nebo více jejich koncertů.

Protože je i toto téma součástí mého kontaktu s Albedorem, nemělo by chybět v tomto fóru i přesto, že jsem objevil vynikající systém na vedení diskusí, takže hoidlám časerm vytvořit disdkusní fórum na svojí hudební tvorbu prezentovanou pompcí stránek na adrese http://www.rhmusic.org .

Nás k tomuto tématu bude t uvedsených stránek zajímat sekce RHMUSIC Extra, která tam původně být neměla ale aby to bylo zajímavé, je popsába způsobem jako takový sen o tom, čeho bych v hudbě rád dosáhl. Zde se na to můžeme podívat tak, že jsem toho již dosáhl na tom Albedoreu.

To jsem předvedl svým přátelům něcfo z toho co jsem složil a i když provedení bylo velmi amatérské a nahrané to vylo mizerně, něcxo s tím mí přátelé udělali a v pořádném provedení se to jejim přátelům líbilo až se to dostalo na Albedore.

K diskusi tu akorát může být zajímavé porovnání naší a Albedorské hudenbní techniky jako jsou různé elektronické klávesové nástroje, sequensery, zvukové zásobníky, wqualizéry, zesailovače a mnoho daslších zařízení pro tvorbu a produkci hudby.

Na co na příklad můj vzor Jean Michel Jarre potřebuje asi 10 nástrojů a nějaká zařízení k tomu, mne u mých přátel stačil jeden klávesový nástroj již před 20ti lety. Teprve nedávno se objevují přístroje pozemské výroby, které mají takovéto schopnosti jakými je třeba Korg PA-50, YAMAHA Tyros 2 apod.

I zde na Zemi je u mých přátel moje hudba oblíbená ale ne v tom provedení v jakém ji můžete slyšet. Tam je to jako od JUarreho, zejména použiji-li jeho zvuky. Pokud jste se setkali s termíny jako RHMUSIC GrandTour 2010, nebo nyní již 2011 a s informacemi že mám koncert třeba ve Švédsku, nebo Anglii a tak, jsou to koncerty na základnách albedořanů po světě a obecenstvem jsou pracovníci dané základy s přáteli a příbuznými, takže to vydá za velký koncert s velkým publikem, mojí hudbou a světelnými efekty.

Hodně mých přátel z Albedoru na něco hraje a tak spolu hrajeme. Většinou mají doma také nějaké ty elektronické klávesy, tak si je vezmou s sebou. K tomu je navíc tým techniků kteří umí dát vše dohromady a je to docela zajímavé.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru