Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JWHP - Spolupráce Albedořanů se Svěsdky Jehovovými

Goto down

JWHP - Spolupráce Albedořanů se Svěsdky Jehovovými Empty JWHP - Spolupráce Albedořanů se Svěsdky Jehovovými

Příspěvek  Admin Mon Feb 28, 2011 9:16 am

Zdravím,

Toto téma rozebírá jeden pokus o uplatnění projektu Robinhelp a Saverobin na Svěsky Jehovovy, když jsem s nimi studoval Bibli. Stránka bohužel není k dispozici, prortože jsem ji sám zrušil na přání těch Svěsků Jehovových.

O co tehdy šlo? Šlo o to že jak Svěskovcé Jehovovi na\vštěvují lidi doma, ledacos vidsí a s ledaským mluví. Také přímo ve sboru se vyskytovalo několik žen které by pčřicházely k úvaze, nicméně to stejně nevyšlo. Za ochotnou spolupráci měli ti Svědkové Jehovovi zíswkat různé technologie přerdnostně aq postarat se o ještě větší šíření jejich učení.

Zrušený web obsahoval různé dokumenty o tom co je u nás dsoma potřeba a co za to můžeme nabídnout s úptravou textu pro Svědeky Jehovovy. Znamená to že se o Albedořanech mluvilo jako o andělech.

Albedořsni totiž byli v pozadí tohgoto projektu aby zajistili odměnu za spolupráci a aby lomtrolovali jak probíhá moje soužití s nějakou svědkyní Jehovovou která však byla kvůli tomu dočasdně vyloučena protrože než bych se s ní oženil, nebylo by to vpořádku.

Nějaká ta saestra měla vypadat jako ty Albedořsnkyx, tam kam jsedm chodil byly dvě. I toto téma sem patří abychom pokrxyli vše co patří ke kontaktu s Albedořany.

Pokud vásd tento jejich nápad jak mi pomoci zaujal, pusťme se do diskuse.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru