Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobývání Měsíce

Goto down

Dobývání Měsíce Empty Dobývání Měsíce

Příspěvek  Robin Hronek Mon Aug 24, 2020 4:39 pm

Zdravím,

Měsíc je náš nejbližší soused, pokud se jedná o nejbližší pevné kosmické těleso co se týká jeho dobývání, tak už ho můžeme pokládat za dobití, neboť tam už dávno lidé byli. Tím mám na mysli mise kosmických lodí jako bylo například Apollo 13 Šárka nejznámějším astronautem, který na měsíc vstoupil byl Neil Armstrong a od té doby se s měsícem nic nedělalo.

mohl bych za spominat na to, že když jsem byl malý a ještě žil můj dědeček, tak ten se setkal s některými členy posádky Apolla 13. Já osobně si ale myslím, že je to obrovská škoda a podle mě by dávalo daleko větší smysl začít dobývat nejprve měsíc a kolonizovat ho, a až potom teprve začít pracovat na kolonizaci planety Mars.

možná bych si opět měl o tom napřed něco najít, a pak teprve diskutovat, ale od toho je to diskuzní fórum, abyste se mohli k tomuto vyjádřit a podívat se pak i na jiné věci včetně těch, ke kterým bylo celé toto diskuzní fórum určeno. Myslím si že to bude velice zajímavé.


R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru