Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobývání planety Mars

Goto down

Dobývání planety Mars Empty Dobývání planety Mars

Příspěvek  Robin Hronek Mon Aug 24, 2020 4:17 pm

Zdravím,

O dobytí planety Mars již přemýšlíme velice dlouho. Z mého osobního hlediska, jsem se s tím setkal na dovolené na Floridě, kde jsme navštívili mys canaveral součástí expozice pro návštěvníky byla i ukázka toho, jak se chystáme na dobývání planety Mars všechny materiály jsou k tomuto tématu běžně dohledatelné, ale myslím si že by to na tomto diskuzním fóru nemělo chybět teďka důvod je totiž ten, že bych rád získal více zájemců o tématiku kontaktu s jinou civilizací, a zároveň porovnal možnosti obou civilizací v kosmonautice spíše než o technické záležitosti půjde z mého hlediska spíše o to, jak bychom měli všichni vzájemně spolupracovat. Kosmonautika je totiž velice složitý obor lidské činnosti.

již v době kdy jsem byl na dovolené na Floridě a navštívil Kennedy Space center, tak už tam ukazovali nějaké vozítko, které jezdí po povrchu Marsu myslím si že je celkem snadno dohledatelné všechno o tom, jak to vypadá dnes a co tam eventuálně už máme. Já osobně si myslím že tam ještě nic není. tím pádem bude více prostoru i pro vás abyste se k tomuto vyjádřili a některé věci jsem o tom napsali, které o tom víte. Myslím si že by to mohlo být velice zajímavé téma k diskuzi.

R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru