Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jaká je osobnost Beferly Skoitové

Goto down

Jaká je osobnost Beferly Skoitové Empty Jaká je osobnost Beferly Skoitové

Příspěvek  Admin Wed Mar 16, 2011 6:12 pm

Zdravím,

Toto je téma o osobnosti Beferly Skoitové protože patří mezi moje nejbližší albedorské kamarády.

Slečna Beferly Skoitová se narodila 5. 10. 1975. Oba její rodiče jsou lékaři. Beferly má
dva sourozence (staršího bratra a mladší sestru). Beferly je asi 173 cm vysoká, má hnědé
vlasy a hnědé oči. Je zajímavá svým abnormálním technickým nadáním a svými zájmy.

Nevím jestli bych chtěl Beferly Skoitovou jako životní partnerku. Na nějaký čáw ano ale me nadlouho. Všelijak zjednofdušené způsoby vaření již uplatňuji s matkou ,po její mrtvici a ohřát párek nebo něco v konzervě si umím sám. Ne že by to Breferly Skoitová neuměla, ale ona sama říáká že je na vaření a věci kolem kuchyně dost láná. Asi nechce přiznat že na to moc není díky schopnosti psát počítačové programy, sestavovat počítače a vůbec se hrabat a vrtat v elektronice.

Momentálně nemám doma zrovna naklízíno ale oproti ní mám o něco vbětěí pořádečk. V obýváku a v kuchyni to celkrem jdem i když nádobí by potřebovalo opravdu pořádně umýt, zato ve druhém pokoji který se používá jako pracovna a dílna je s odpištěním opúravdu bordel. Kromě jednoho nebo dvou různě rozrebraných počřítačů je všude spousta součástek, kabelů a nářadí. Do toho když se Beferly převléká, tak to co svlékne hodí na zem a tam to je apod.

Beferly také dšělá muziku. V tom svém bordelu má nějaké ty klávesy. Poslouchá nejraděšji z pozemských kapel Depeche Mode a Jean Michel Jarre se jí také líbí. Umí toho ofd FDeperchre Mode dost věcí zahráít i zazpívat.

Albedořsaní jsou oproti nám citově chladnější a zdá se že Beferly je z nich nejstudenější. Těžýko říci jrestli mne má ráda, žřekl bych že ano protože mi se vším pomůže i přes odněřené a celkem chladné vystupování a poněkud strohé a přesné pohyby a jednání.

Zato je velmi rpzum,ná a prakticky uvažuje. Bohužel má málo času a i sex s ní je zajímavý. Něškfdy poněškud příliš mechanický, ale kvalitní. Robot to ale není protože jí a občas zajde na WC a tluče jí srdce.


Také mám ráde Depecher Mpode a úpři jejich poslrechu na ní nejvíc myslím.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru