Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Je zemětřesení v Japonsku počátkem konce světa?

Goto down

Je zemětřesení v Japonsku počátkem konce světa? Empty Je zemětřesení v Japonsku počátkem konce světa?

Příspěvek  Admin Wed Mar 16, 2011 4:20 pm

Zdravím,

Toto dioskusní téma je zde opravdu jenom pro zajímavost protože s kontaktem z Albedoru souvisí jen v tom že i tam mají základnu a nějakého podobného člověka jako jsem já který všaqk na rozdíl ode mne zveřejňuje a uéolatňuje nějaké zejména technické zlepšováky jako své vlastní nápady. Pracovníci ostatních základen pomáhají. Jinak to s tím nesouvisí.

Protože však i mé poselství od civilizace z Albedoru obsahuje určitou vizi zkázy planety Země, lze to použít jako úvahu o konci světa o které lze diskutovat efektivněji než přidáváním komewntářů na blogu, které navíc nemohou být dlouhé.

V Japonsku to vypadá opravdu špatně. Zejména jsou nebezpečné atomové elektrárny které mohou ohrozit celý svět. Nezbývá doufat že to dobře dopadne protože ve Spojených Státech může trpět tímto zemětřesením stát Kalifornie, kde bývá také často zemetřesení protrože jak Kalifornií tak Japonskem prochází litosferický šev.

Jelikož jsme na fóru o mimozemšťanech z Albedoru, velkou naději na záchranu mají příbuzní a přátelé ředitele japonské pobočky organizace BATRADIS - pana Tokojamo Suzuki, který jinak v občandském živbotě pracuje jako designový inžených u společnosti SONY a stejně jako větščina japonc ů se zabývá trochu i amatérskou robotikou. Někteří jeho nekjbližší od něj vědí něco o Albedořanech a na rozdíl od nás se mu podaří zachránit své přátele už proto, že japonci jsou proslulí velkým smyslem pro disciplínu, poslušnost a snadné zvládání složitých věcí.

Tato skutečnost je dána již dlouho dodržovanými tradicemi, kdy téměř každá věc je jakýmsi obřadem který má přísná pravidla. Z tohoto důvodu je Japonsko technicky nejvyspělejší země.

Je tedy to zemětřesení v Japonsku začátek konce světa? Obávám se že ano a doufám že není. A co vy?

R-H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru