Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opravdu zemřel Elvis?

Goto down

Opravdu zemřel Elvis? Empty Opravdu zemřel Elvis?

Příspěvek  Admin Sun Mar 13, 2011 10:44 am

Zdravím,

Toto téma již někde bylo zveřejněno, ale valná diskuse z toho nebyla. Jistě všichni známe krákle Rock n´rollu který se umenuje Elvis Presley a rádi posloucháme jeho písničky. Oficiálně se tvrdí že asi tak v 70tých ketech zremřel Elvis na rakovinu avšak existují různé teze že ještě někde žije a že to jsou pomluvy..

Podařilo se mi zjistot že Elvis Preskey opravdfu žije. U svých přátel jsem totiž slyšel nějaké písničky které nyly natočřeny poměrně nedávno a i když Má Elvisd hodně imitátorů, opravdu je nazpíval on. Elvis totiž žije na Albedoru. Je mu kolem 70ti let a je dosti aktivní v životě.

Lidé starající se o kuturu jej chtěli pozvat aby zde na Zemi měl zase koncert a zazpíval tam své největší hity které jistě všichni známe. Bohužel by to byl pro Vás moc velký šok, tak z toho sešlo. Podobně dopadla moje spolupráce s Jimim Hendrixem, který také nezemřel na přredávkování frogami jak je všeobecněš známo a také žije na Albedoru.

Stejně to dopadlo i se zpěvákem skupiny The Doors po jehož smrti ser skupina rozpadsla.

Není to zajímavé?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru