Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proč se zdají informace o globálních projektech mylné?

Goto down

Proč se zdají informace o globálních projektech mylné? Empty Proč se zdají informace o globálních projektech mylné?

Příspěvek  Admin Thu Mar 03, 2011 4:04 pm

Zdravím,

Toto téma pojednává o všech celosvětových projektech které vyslanci z Albedoru provádějí pomocí organizace BATRADIS po celém světě najednou ve smyslu mylně vypadajících informací o jejich průběhu. Problém zejména u Allied Socisal Services a Girl Recommending system 2000 v zahraničí,k může působit mylně údaje o tom že všude na světě ve vyspělých zemích toto funguje, jen v České republice ne. Archa 2 je zde jiý probírána spíše pro zajímavost aby zde bylo předloženo k diskusi vše.

Do skupiny těchto projektů patří také kulturní akce včetně mých koncertů ale k tomu jsou určena speciální témata, kde lze tento problém řešit zvlášť. V tomto tématu můžeme problém mylnosti informací řešit formou diskuse všeobecně.

U Allied Social Services a aplikace GRS v zahraničí je mylně vypadající informace o tom, že to všude funguje jen v čechách ne. Z hloediska obecné reality to nefunguje tak, jak uvádějí prezentace toho daného projektu ve smyslu nějaké organizace, která provozuje tento projekt, ale jde o práci nějakého podobného člověka jako jsewm já, který dělá to samé a ani nemusí říkat že je to z Albedoru. U toho Allied DSocisal Services stačí aby se ten člověk rád nechal od děvčat nosit na zádech a funguje mu to lépew jen proto, že dané dívky a lidi vůpbec jsou na západě lépe vychované a přčizpůsobí své jednání tomu, co chce ten člověk. Myslí si pochopitelmě stewjně jako u nás že je ten chlápek asi tímto směrem úchylný, ale nechávají si to pro sebe a dělají jak je to báječšné. Až je to přestane bavit, tak děwlají jako že nemají čas, nebo tak až to vyzní do ztracena. Díky tomu jich má ve smyslu nasbíraných osobních dat v počítači víc než já a i nějaké to video se někdy najde.

Aniž se o tom mluvcí tak se organizuje občas setkání takovýchto lidí a byměňují se informace a zkušenosti pod společným označením Allied Sovcial Services, která je z hlediska obecné reality tajným spolkem nějakých takovýchto lidí kteří udržují kontakt s pracovnicemi jejichž osobní údaje mají v počítači a sami někomu nějakou pošlou aby pomohla, nebo dají kontakt apod.

Jak se hledsala nějaká partnerka preo mne, podobně se zkoušelo v zahraničí to GRS a taky fungovbalo podobným způsobem, že to nějaký chláípek který zoufale sháněl ženakou jednoduše vymyslel něco podobného a pak se mi pochlubil že mu to vyělo. Nato sem někam dám téma. Dokonce mám i ty dopisy které jsem ukazoval přátelům a dokomnce mám některé i v originákle, takže jsem tomu nerozuměl.

Konkrétně se to podařilo někomu ve Švbédsku. To je naštěstí anglicky takže jsem rozuměl. V USA byl v mé situaci nějaký Paul Gray a také se mu to povedlo. Velice mne překvapilo že to funbgovalo i v postkomunistických zemích - konkrétnbě v Polsku a Chorvatsku. Tam ti pánové anbglicky neuměli a psali ve svém jazyce.

Pokud se k tomu chcete vyjádřit a zeptat se na něco, od toho to tady je.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru