Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moje návštěva Albedoru a výuka

Goto down

Moje návštěva Albedoru a výuka Empty Moje návštěva Albedoru a výuka

Příspěvek  Admin Sun Feb 27, 2011 5:03 pm

dravím,

Tady bych rád probíral sbpoji návěvu Albedoru která nebyla jedna ale víced. Není to tak fantastická věc jak si asi myslíte. Ona je to vlastně taková o něcxo modernější Země kde se akorát mají lidi rádi je tam čistčí vzduch, voda a přírodqa, je modernější technika a nic není problém udělat. Cest bylo více na ten Albedor i jinam a zážitků tolik že bych rád toto téma uspořádal tak abyste se ptali a já odpovcídal.

Než tak učiníme tak byvch rád předeslal že většinu běžně používané techniky již napodobujeme a že obsah jiných témat čerpá nejen z materiálů které jsem o tom napsal nebo je píšu rovnou až na fórum, opčřípadně na základě vědom,ostí určených k předání, tak také hodlám používat své zážitky.

Protro třeba vím že se tam pracuje tak, že se vlastně nic kloudného nedělá, preorože jakákoli práce by se vám zdála spíše jako hraní si. Na rozdíl od htaní sio věci opravdu fungují a jsou vyráběny i když prostředí a uživatelsakýá interface vypadá herně a některé věci hračškově. Ledacos jsem si totiž i vyzkoušel a všechno je velice jednoduché.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru