Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kačenka - Archanděl Uriel

2 posters

Goto down

Kačenka - Archanděl Uriel Empty Kačenka - Archanděl Uriel

Příspěvek  Admin Mon May 02, 2016 7:50 pm

Zdravím,

Nejen muži jsou kontaktéři, nebo něco na ten způsob. Kontaktérem může být i žena. Bohužel jsem potom nijak nepátral, takže nevím, kde konkrétně najít na internetu web jakési Kačenky, která žije v Liberci a říká o sobě, že je Archaynděl Uriel.

Jak jsem se o ní dozvěděl? Kupodivu způsdobem, jaký byste asi nečekali, perotože mne začala bavit videa jednoho internetového baviče, streamera a YouTubera, který si říká Fatty Pillow a i když to nevypadá moc jako inteligentní legrace, protože být hrozně sprostý a lít, či sypat na sebe jídlo a vůbec dělat bordel, nevypadá jako inteligentní legrace, nicméně pro toto diskusní fórum je důležité, že se Fatty Pillow zajímá i o duchovní věci všwetně UFO a záhad okolo toho, kam poatří i Kačenka, kterou objevil a i když z toho má legraci, což od něj není moc hezké, dozvěděšl jsem se o ní od něj.

Nehodlám to moc studovat, ale jde svým způsobem o kontaktérku, mnebo spasitelku světa, protože je jejím poselstvím pomoci lidstvu s tím, že uvedená slečna Katka je schránkou, nebo hmotnou formou Archanděla Urieůa a nějakých dalších. Pochopil jsem z toho navíc to, že jde o mix andělů a mimozemš%tanů, protože andělé jsou duchovní bytosti, takže nepotřebují kosmické koráby. Ona je tu jako uvedený anděl od počátku věků a pokud jste se setkali s jejím poselstvím, nebo nejlépe s ní osobně, můžete sem o tom něco napsat.

Já si ale myslím, že půjde o podvod. I když může mít nějaké léčitelské schopnosti, chce za jakási sezení, seance, či jiný druh setkání s ní a jejím poselstvím, peníze. Já mám v rámci čehokoli o Albedoru vše zadarmo, alespoň pokud jde o peníze, místo peněz bych chtěl, abyste to zkusili, nebo se tím jakkoli zabývali, takže bych si na ní dával pozor. Debata však může být zajímavá.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kačenka - Archanděl Uriel Empty Re: Kačenka - Archanděl Uriel

Příspěvek  ? Sun Mar 12, 2017 6:31 am

Admin napsal:Já mám v rámci čehokoli o Albedoru vše zadarmo, alespoň pokud jde o peníze..

R.H.
co vše máš zadarmo ? jak vyděláváš ?

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Kačenka - Archanděl Uriel Empty Re: Kačenka - Archanděl Uriel

Příspěvek  Admin Sat Mar 18, 2017 11:18 am

? napsal:
Admin napsal:Já mám v rámci čehokoli o Albedoru vše zadarmo, alespoň pokud jde o peníze..

R.H.
co vše máš zadarmo ? jak vyděláváš ?

Zdravím,

Co se týká materiálů, týkajících se informací o Albedoru a všeho, co máme dělat, abychom se stasli lepšěími lidmi, to vše je zadarmo. Proto je to na internetu ve formě webů, blogů, diskusních f=or jako je toto a prezentací na sociálních sítích.

Ostatní věci jsou zadarmo pokud jde o peníze, kterými je poskytnutí albedorské životní úrovně. Místo toho se po Váds chce spolupráce konkrétně se společností PCA Praha včetně jejího ptojektu Robinhelp, na což jsou zde jiná témata, nebo skupiny fór.

Tady je to o něčem jiném.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Kačenka - Archanděl Uriel Empty Re: Kačenka - Archanděl Uriel

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru