Program Earthsave má novou verzi webu

Goto down

Program Earthsave má novou verzi webu

Příspěvek  Admin za Wed Sep 30, 2015 10:40 am

Zdravím,

O programu Earthsave je na tomto fóru téma již dlouho. Navíc existoval web o kontaktu s Albedorem prakticky od začátku internetu v Čechách, kde se jednalo o součást osobních stránek Robina Hronka na http://volny.cz/robinx . Díky tomu mohl web obsahovat jen to nejzákladnější, protože uvedené stránky obsahovaly několik webů. Tuto původní verzi najdete na http://mujweb.cz/robinx/ufo/webs/earthsave/index.htm .

Tehdy jsem tvořil weby v programu Miocrosoft FrontPage 2000, což dělám i dnes ui webu o své hudbě. Konkrétně prezentace celého mího kontaktu s mimozemšťany chce více místa a modernější provedení. Tak jsem udělal novou verzi, která je na http://earthsave.webnode.cz .
Co to je, o tom jsou tu jiná témata, ale vedle původních textů je tady spoustu dalších věcí a moderních funkcí. Můžeme to tu probrat, i když na to máme celé toto fórum. Nechybí tomu facebook na https://www.facebook.com/earthsave.albedor a videa z YouTubu to čerpá z mého kanálu, kanálu společnosti PCA Praha a z kanálu organizace BATRADIS.

Pořáed se na tom pracuje mělo by být še o mém kontaktru s Albedorem pohromadě včetně odkazů na různé blogy a weby okolo.

Není nová verze lepší než ta stará?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru