Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allied Social Services

Goto down

Allied Social Services Empty Allied Social Services

Příspěvek  Admin Fri Feb 25, 2011 9:08 pm

Zdravím,

Toto téma má sloužit k diskusi o velkém celosvětovém projektu který má zavést na Zemi jednu z mnoha sociálních služeb pro zdravotně postižené a starší spolupbčany jakých je na světě spoustu. To platí o službách jako jše doprovod kam je potřeba, přivezení nákupu, nebo oběda, případně asistenční služby jako je poskytnutí pomoci od člověka z nějaké tzakovéto sociální agentury, který může pomoci s úklidem domácnosti, nebo pomůže něco vyplnit pro nějaký přad případně dělá někomu společnost aby nebyl sám.

Toho ke spousta, ale tady tato společrnost - Allied Social Services navíc tuto asistenční službu poskytuje většinou osamělým mužům a ta sapolečnost aby někdo nebyl sám, není omezena jen na povídání si, nebo předsčítání knížek či časopisů. Je tohgo o dost více.

V jiném oddíle budeme moci diskutovat více o tom jakou roli v tom hraji já. Zady si jenom řekneme, že jsem pracoval jako pracovník osobního oddsělení a webmaster v budoucí české pobočce té společrnosti Allied Social Services.

Přesto že se bšhem pohovorů s ženami kterfé měli zájem o práci ošetřovatelky u této společnoswti, chtšělo aby mne zkoušely nosit na zádech, měli mí zahraniční kolegové daleko větší štěstí než já na to dělat ty pohovory a sbírat osobní data těch žen.

Webovou stránku už to nemá. Něškam se ztratila. Navíc pokud jde o Českou republiku, přebrala to jiná společnost, která k tomu připojila i projekty hledající družku pro mne a vystupovat má pod názvem PCA Praha (Personal Cpomplex Assistance Praha).

Možná se dá něco najít na jiných f=orech, nebo pokud to nebylo smazáno, měl by být na serveru UFO.cz článek, kterfý se jumenuje nějak jako "Kontaktér gledá ženy" a je to takový jakoby inzerát nebo článek který jsem tam kdysi napsal. Během debaty to třeba já, nebo někdo z Vás najde, a tak bychom sem dali link.

Měl jsem dva pěkné pohovory a budu je rádu o tom rád vyprávět, ale v případě tohoto umístění bych se spíše soustředil na tento projekt v mezinárodním významu.

Tak se můžeme puistit do debaty.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru