Strojírenství a průmyslová výroba

Goto down

Strojírenství a průmyslová výroba

Příspěvek  Admin za Thu Feb 24, 2011 12:38 pm

Zdravím,

Toto téma pojednává o strojírenství a průmyslové výrobě, kde lze disdkutovat o tom jakým způsobem se na Alnbedoru a v jeho federaci pracuje v tovbárně. Nám by to pomohlo ztak že člověk by měl pro sebe více času a více by toho udělal, nebo se věnoval dalšěímu sebezdělávání, provozu svých zálib a rozvíájel svoje schopnosti. To celkově rozvíjí celou civilizaci.

Veškerá strojáírenská průmyslová výroba je řízena z domova pomocí počítače a Internetu, kde dělník je inženýrem, který vytvoří model toho co vyrábí - např. lokomotivy, auta, traktroru nebo letadla v programu od svého zaměstnavatele kterým je firma která vyrábí nějaké strojírenské výrobky.

Jakmile je model vytvořen, pošle se po síti do továrny kte ho automatická linka začne vyrábět. Program může používat kaýždý. Jednotlivé díly jsou předtvoředny, nebo jsou vyroben\y podobným způsobem jinými lidmi, kteří takto vytvoří model šroubku, matičky, ozibených koleček a večlkerých dalších mechanických součástek nějakého stroje.

Platí to i u výroby elektroniky a elektrotechniky a je tak docíleno prakticky bezporuchově fungujících strojl pro průmyslovou výrobu, vybavení domáícnosti, dopravní techniky a všeho co je potřeba. Je totiž takto vyloučen lidský chybový faktor, který může způsobit výrobná chybu a vznikne zak vadný výrobek. Žídsný výrobek tak není vadný.

Po přijetá Země do federace se tak bude pracovat i na Zemi a do té doby by o tom mohla být zajímavá diskuse.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru