Fyzické a duševní vlastnosti Alnbedořanů

Goto down

Fyzické a duševní vlastnosti Alnbedořanů Empty Fyzické a duševní vlastnosti Alnbedořanů

Příspěvek  Admin za Wed Feb 23, 2011 2:17 pm

Zdravím,

Pokud byste navštívili Albedor nemo jakoukoli plůanetu federace, bude to pro Vás překvapující. Zejména se jedná o planbetu Albedor jako takovou. Mám s tím spoustu skušeností a pokládám za zajímavé na toto téma diskutovat.

Představte si že jste ve světě kde každý jeho obyvatel se chová jako že je Vaším přítelem i když Vás vidí poprvé. S jakýmkoli koledmjdoucím můžete mluvit jako s kamarádem. Díky tomu se Vám může přihodit že když se budete tvářit něšjak smutně, zúpůsobíte tím kolem sebe shromáždění lidí kteří se budou ptát co se Vám stalo a jak mogou pomoci i když jsou naprosto cizími lidmi.

S kýmkoli lze řešit cokoli a v případě že jste muž, týká se to i setkání se ženami takže se snadno dá zažít spousta věcí, o kterých se u nás zatím moc nemluví. V případě že jste žena, i tak to platí u mužů, kteří však v oblasti namlouvání a seznamování se bývají poněkud plašší a je tudíž v případě tohoto druhu chování jkednat zcela jasně a zřetekně, nejlépe projevit větší iniciativu.

Jisté události před vznikem federace brfůyx k rozhodnutí lidí kzteří přežili ony kritické událposti, že bude lepší nechat ženy vést společnost. Nutnost vykonávat některé práce kdy je lepší udělat si to sama, než to vysvětlit muži než to pochopí způpsobila některé biologické změny u žen, které časem zesílily a začsly více růst.

Tím pádem těmi chytrými a inteligentními bytostmi z Albedoru jsou ženy. Balná většina těch z nich kdo jsou na Zemi jsou právě dívky. Spouista jich žije v Praze a jsou mámi v podstatě jedinými přáteli.

Spiustu se toho od nich můžete naučit. Tafy se můžete zeptat na různé všci lteré se týkají jejich podoby a chování a všrjo co vím o obyvatelích federace.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru