Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co to bylo GRS a proč nefungovalo

Goto down

Co to bylo GRS a proč nefungovalo Empty Co to bylo GRS a proč nefungovalo

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 11:44 am

Zdravím,

V rámci svcého oimylu s tím že jsem nezůstal s Marií S,aulovou jsem chtšěl rychle pomoci s hledáním partnerky. GRS - Girl Recommanding System měl hledsat dívky které vypadají jako mé kamarýdky z Akbedoru (vysoké atraktivní, fyzicky zdatné a technicky zdatné) s využitím alespoň zew strany Albedořanů a mne umělou inteloigenci.

Na svých strámnkách jsem v letech 3000 až 2004 měl stránku která byla jakýmsi komunikačním interfacem pro takové žreny. Byly tam ženy které se mi líbily v tramvaji, na ulici a různě. Byly tam informace o tom kdy a kde jsem je vidwl a měly se ozvat.

To nějak nefungovalo protrože počítače a Internet jsou drahé záležiztosti i dnes, nebo nejsou pozemské ženy díost technicky zdatné aby s tím umšěly zacházet. Bylo to velice jednoduché.

Ti kdo mi s tím pomáhali zrovna nebyli zběhlí v sociologii nebo při přednáškáích o tom jak funguje lidská společnost nedávali ve škole pozor, ale byli to špičkoví inženýři, elektrotechnici a odborníci na počítače, takže nechápali že to takhke nehde a v rámci technického řešení problémů vynalezli spoustu jiných věcí.

Ostatní pofobné ptojekty se chovají podobně jako je třeba Robinhelp a Saverobin Marie Smaulové, což budeme probírat ve speciálním tématu jakmile bude k dispozici.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru