Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konspirační teorie o druhé Zemi

Goto down

Konspirační teorie o druhé Zemi Empty Konspirační teorie o druhé Zemi

Příspěvek  Admin Sat Feb 25, 2023 5:32 pm

Zdravím,

Pro získání zájmu o toto fórum považuji za zajímavou konspirační teorii o tom, že v naší sluneční soustavě existují ě zeměkoule (ta na které jsme a ještě jedna). Jak je to možné? Uvedená konspirační teorie vychází z předpokladu, žei v naší sluneční soustavě existuje více než 10 známých planet a jejich měsíce, z nichž objevujeme další hlavně u Jupitera, Uranu a Neptunu, případně exoplanety, takže je možné, že je tady ještě jedna Země.

Proč ještě nebyla objevena? Podle výše zmíněné konspirační teorie se jedná o přesnou kopii Země včetně stejné oběžné dráhy okolo Slunce, avšak z jeho druhé strany. Znamená to, že obě Zeměkoule mají Slunce spolu s oběžnými drahami Merkuru a Venuše právě Slunce, takže o sobě obě Země nevědí. Zastánci této teorie dále říkají, že aby se Země od svého dvojčete odlišila, nazývají naší Zemi jako "Země" a té druhé říkají "Tera" Ponechme zatím stranou, že Tera je latinský výraz pro Zemi ve smyslu názvu planety, nebo ve smysku země jako půdy (Subtera - Název společnosti, která buduje doly a jiné podzemní stavby, nebo Terárium je výběh, nebo bedna na chov plazů), což tuto teorii vyvrací, nicméně je to zajímavé.

Co to tady dělá kromě získání zájmu o Albedor? Nabízí se spousta otázek jako: Je skutečně možné, že úspěchy třeba v činnosti společnosti Allied Social Services spolu se společností PCA Oraha a odvozených akvizic, které popisuji úspěchy mimo Prahu a některých částí České republiky reálnou pravdou na Zemi, nebo na Teře? Pokud ano, mohlo by se podle toho, co jsme si výše řekli jednat o Teru a ne Zemi, což lze dokázat třeba tak, že osoby, o kterých ode mne víte že to dokázali o ničem nevědí, když se jich zeptáte, pokku na Zemi existují.

Zapomněql jsem se zmínit o tom, že součástí této konspirace o druhé Zemi je skutečnopst, že mezi Zemí a Terou jsou nepatrné rozdíly, které mohou být z hlečdiska fungování civilizace a lidské společnosti velikké. Vývoj se v některých drobnostech mmohl ubírat jinou cestou, takže třeba v tomto případě lešdacos funguje díky tomu, že vlastnosti lidí a celých i nám důvěrně známých národů jsou z našeho hlediska o dost tipičtějšíá, než jak to na Zemi a ne na Teře je, což asi platí i naopak, že naqše realita je na Teře taková jakou ji známe v představách obyvatel Tery.

Totéž platí i o mojí hudbě, kde ty moje světové koncerty a velká sláva je na Teře a ne na Zemi i když je vše úplně stejné, avšak v tomto případě je to nesmysl, protože bych musel letět do vesmíru ze Země na Teru, pokud to není život mojí tamní verze, se kterou jsem nějak propojen, ale to je zase něco jiného, i když to vypadá podobně.

Co o tom soudíte?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru