Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sport a vyslanci z vesmíru

Goto down

Sport a vyslanci z vesmíru Empty Sport a vyslanci z vesmíru

Příspěvek  Robin Hronek Sun Nov 22, 2020 11:23 am

Zdravím,

Toto není jediné diskuzní fórum o kontaktu s jinou mimozemskou civilizací, čímž je v tomto případě myšlena federace Albedor, kde byla také zmínka o sportu. Co se týká sportu, tak se jedná pouze o věc, která je zde pro zajímavost, protože většina sportů je podobná těm, které se provozují u nás na planetě Zemi. možná, že už se to ztratilo, nebo sám nevím, kde jsem o tom něco napsal, ale i tématika sportu může být zajímavá, protože některé zajímavé rozdíly by se určitě daly najít.

Konkrétně mám na mysli problematiku tak zvaného pravidla fair play. To znamená, že oba soupeřící týmy, nebo oba soupeři musí mít stejné a rovnocenné podmínky. Proto máme na planetě Zemi ženské a mužské sporty, případně některé sporty jako lední hokej, nebo fotbal případně různé zápasy, jakými je třeba box, nebo řecko-římský zápas, případně orientální bojová umění, tak jsou tyto sportovní disciplíny mužské a ženské znamená to, že spolu soupeří ženy s ženami a muži s muži. To, co je zde zajímavé pro případ, že by například vyslanci z výše uvedené federace chtěli sportovně soupeřit s vámi, tak by to bylo celkem zajímavé z toho důvodu, že aby se možnosti vyrovnaly, muselo by se to dělat tak, že by naše ženy, kterými mám na mysli třeba své kamarádky z vesmíru, soupeřily proti vaším mužům. Tím pádem by měli oba týmy, nebo soupeři stejné možnosti, což by mohla být zajímavá debata na toto téma.

Protože však hledáme způsoby, jak docílit úspěchů v našich projektech, hodláme zavádět kromě kulturních akcí, také akce sportovní, kdy právě si hodláme postavit vlastní sportoviště tečka k tomuto účelu fi hodláme stavět stadiony, což budeme dělat na základě jedné z nejnovějších mezinárodních konferencí organizace, která je u vás díky mě známá pod názvem BATRADIS. Je o tom i článek Šárka který si můžete přečíst níže-

http://batradis.blogspot.com/2020/09/vvyber-zajimavosti-ze-sebe-evropskych.html

Tento odkaz vede na náš blog, kde to máte uvedeno jako zajímavost. Bude se na tom pracovat asi až během roku 2021. Zatím budou jednotlivé sportovní týmy našich základen soupeřit mezi sebou, ale nějakou dobu to potrvá. Zatím se bude jednat o lední hokej a kopanou. Americký fotbal, tenis a ostatní sporty budou přicházet později hlavním přínosem bude i skutečnost, že bude tímto způsobem pečováno i o zdraví našich hvězdných kolegu, kteří zde budou mít kromě práce i nějaký ten pohyb kdy se jedná zejména v mém případě hlavně o ženy.

Toto téma zde totiž ještě nemáme, tak pokud se k tomu můžete nějak vyjádřit, mohla by tak vzniknout dosti zajímavé diskuze. Tak se do toho můžeme pustit:


R.H
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru