Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Navštívili násd kdysi mimozemšťané

Goto down

Navštívili násd kdysi mimozemšťané Empty Navštívili násd kdysi mimozemšťané

Příspěvek  Robin Hronek Tue Sep 08, 2020 4:56 pm

Zdravím,

Po dlouhé době se na YouTube objevil zase nějaký dokumentární fgilm na téma UFO a návštěv z vesmíru. Nic nového podf sluncem, ale nějaké nové poznatky ve filmu, který zde uvidíte, najdeme ke konci. Toto fórum je sice už obsahuje, ale hodně nám pomůže slyšet některé věci, které jsem říkal už dávno od někoho jiného.



Jak jste si asi všimli, tak toto video obsahuje zezačátku celkem známé věci. Tím mám na mysli něco o egyptských pyramidách, kde možná může být zajímavá nějaká informace, kterou jsem neznal ohledně chlapcovy pyramidy, která je velice zajímavá.  Jinak jsou tam zmínky i o slavných osobnostech, zabývajících se ufologie a záhadami, souvisejícími s UFO, jako je například Erich von daniken. Co je ale pro mě nové je, že s tématem návštěv z vesmíru nezabývá pouze Americká vláda, jak tomu bylo dosud zvykem v otázce materiálu, které jsem měl možnost studovat, ale že dokonce je ve filmu zmínka IO tom, že v padesátých a šedesátých letech o tom věděl i ministr obrany Kanady.

Co jsem ale říkal už dávno, to zaznělo na konci filmu, a sice že je Sýkory v mimozemšťané mají pravidlo než ovace do našeho způsobu života a nechat nás žít, jak chceme, co se například u mých přátel z vesmíru projevuje tím, že většina z vás je bude pokládat za mojí fantazii. Přitom se jedná o jedny z těch raz, které jsou dokonce ve filmu zmíněny, i když ve filmu žádná zmínka o mimozemšťanech ze souhvězdí Orion chybí.

Naopak mne navíc překvapila informace o tom, že existuje nějaká vyspělá civilizace, která obývá měsíce planety Saturn. Myslím si, že je to nesmysl, což si myslíte Vy o Albedoru, ale když to bylo v seriózním dokumentárním fiolmu, asi to bude možné. Ponechme zatím stranou, jestzli je vůbec serioózuní dělat dokumentární, a naučné filmy nejen o UFO a o všem, co k tomu patří, což platí i o ostatních záhadách.

Ve snaze získat více zájemců o toto fórum a o můj kontakt s nějakou jinou mimozemskou civilizací si myslím, že by to mohlo být zajímavé téma k diskuzi, protože se jedná o materiál, s kterým nemám vůbec nic společného, a přesto se v něm objevují myšlenky které možná někteří z vás znají ode mne. Tak se do toho pustíme:



R.H.
Robin Hronek
Robin Hronek

Poèet pøíspìvkù : 33
Join date : 12. 04. 18
Age : 49
Location : Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru