Přestavba prazské pobočky a myšlení úplně na všechno

Goto down

Přestavba prazské pobočky a myšlení úplně na všechno

Příspěvek  Admin za Wed Nov 01, 2017 5:21 pm

Zdravím,

Možná že většiunu věcí, které návštěvníci z Albedoru dělají, budete pokládat za naprosté voloviny i přesto, že některé znich ukazují, jak byste správně měli řešit neřešitelné situace a nedělat rozdíl mezi potřebami jednotlivce a společnosti, nebo rozdílu mezi potřebami menšiny a většiny.

Vewlice nám záleží na úspěšné kontaktérské činnosti Robina Hronka a tak vedení pražské pobočky organizace BATZRADIS vyhovělo Marii Smaulové v nápadu upravit pobočku tak, aby ona a její kolegyně nepotřebovaly chodit do práce a postarat se o Robinův sexuální život v případě, že to žádná z pozemských žen nebude ochotná dělat jen tak z lásky a přátelství, jak tomu je u našich žen.

Proto je činnost společnosti PCA Praha i s projektem Robinhelp jedním z mnoha výukových programů v oblasti výukY života v harmonické společnosti, kde má každž vše, co potřebuje, nebo po čem touží bez velkého úsilí, nic není problém, všeho je dostatek a lidé žijí šťastně a spokojeně v míru a lísce nejen na planetě Albedor, ale v celé galaktické federaci se všemi národy, rasami a entitami. Technický rozvoj stále mění způsob výkonu práce ve stále více oborech lidské činnosti, takže mají lidé na sebe více času. Díky tomu se Vám na tom některé věci nemusí líbit, jako je třeba velmi snadno dostupný sex, protože je to jedna ze stále se zmenšujícího počtu věcí, které se dají fyzicky dělat.

I takováto věc je někdy velice důležitá a tak je potřeba se naučit s tím nedělat takové obstrukce. Zatím se to moc nedaří a i když víme že se dá narazit na ženu, která takto jedná. nestačí to k vytvoření obecné praxe. Tím by se pak dala provádět výuka sledováním souřití Robina Hronka s některou z Vás, která se jak duševně, tak tělesně podobá ženám z albedorské federace. Takto pořízená dokumentace by se v rámci výuky publikovala s vynecháním intimních částí tohoto soužití, čímž myslíme sexuální soužití, což je základ projektu Robinhelp.

Naučit se můžete od těchto našich hvězdných sousedů se nevzdávat u řešení neřešitelných problémů. Proto se bude pražská pobočka přestavovat tak, jak bylo výše uvedeno a mohla by to být zajímavá diskuse. Už nyní se kope obrovská díra, ve které bude vybudována obrovská továrna na vše, co je potřeba k životuMarie Smaulová a její kolegyně si brzy vezmou dovolenou, nebo přeruiší svůj pracovní poměr kvůli tomu, aby se tyto dívky mohly nauřit ovládat rovární stroje, řídit autpmatizované průmyslové systémy, programovat a vzdělávat se pro případ nutnosti rozšíření v geologii, důlním inženýrství a strojírenství.

Velkým problémem je zemědělství a masná živočišná výroba, protože veškeré světlo, které lze v podzemí používat, je umělé. Aby byly zemědělské plodiny včetně ovoce a zeleniny kvalitní, musí se přijít na to, jak duplikovat dovezené solární výbojky, které neslouží pouze k osvětlení, ale díky kombinaci plnospektrálního světla vyzařují solární výbojky teplo a UV záření stejně jako slunce, což je potřeba k plnohodnotné fotosyntéze.

Není to zajímavé?

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru