Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak zde diskutovat?

2 posters

Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Mon Feb 21, 2011 7:34 pm

Zdravím,

Pokud již používáte nějaké fórum tohoto typu, jistě víte jak na něm diskutovat. To nám hodně ušetří práci. Bude tedy úploně stačit dodržet následující pravidlo:

Pište svoje příspěvky do přískušného tématu a je-li téma rozděleno ještě na další větve . Poznáte tro jedniduše. Kde na něco kliknete a vede to na další odkazy, tak nějaký vyberte a pište až tam, kde uvidíte nějaký text.

Vyjadřujte se k danému tématu pokud možno ne moc rozvláčně. Můžete vkládat obrázky, odkazy a videa a to jak odkazem, tak nástrojem v liště nad míistem na psaní.

Tím že toto dodržíte, zajistíte tak přehlednost fóra a snazší vyhledávání informací. Tak bude fórum přínosné preo každého, i kdyby sem nepsal.

Než začnete, doporučuji se nejdříve zaregistrovat. Získáte tak více možností jak svůj přísúěvek vywperkovat obrázkem, videem, ale hlavně budou Vašed příspěvky označené Vaší přezdívkou a budete si moci psát s ostatními členy fóra osobní zprávy a tvořit skupiny.

Na tomto místě se můžete zeptat pokud nevíte co kam napsat, nebo cokoli k organizaci fóra a webu.

Pžeji Vám příjemné diskutování o Albedsoru na tomto fóru.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 1:04 pm

Admin napsal:Zdravím,

Pokud již používáte nějaké fórum tohoto typu, jistě víte jak na něm diskutovat. To nám hodně ušetří práci. Bude tedy úploně stačit dodržet následující pravidlo:

Pište svoje příspěvky do přískušného tématu a je-li téma rozděleno ještě na další větve . Poznáte tro jedniduše. Kde na něco kliknete a vede to na další odkazy, tak nějaký vyberte a pište až tam, kde uvidíte nějaký text.

Vyjadřujte se k danému tématu pokud možno ne moc rozvláčně. Můžete vkládat obrázky, odkazy a videa a to jak odkazem, tak nástrojem v liště nad míistem na psaní.

Tím že toto dodržíte, zajistíte tak přehlednost fóra a snazší vyhledávání informací. Tak bude fórum přínosné preo každého, i kdyby sem nepsal.

Než začnete, doporučuji se nejdříve zaregistrovat. Získáte tak více možností jak svůj přísúěvek vywperkovat obrázkem, videem, ale hlavně budou Vašed příspěvky označené Vaší přezdívkou a budete si moci psát s ostatními členy fóra osobní zprávy a tvořit skupiny.

Na tomto místě se můžete zeptat pokud nevíte co kam napsat, nebo cokoli k organizaci fóra a webu.

Pžeji Vám příjemné diskutování o Albedsoru na tomto fóru.

R.H.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info pro Robina od Martina (Desc)

desc napsal:
Maritn napsal:k tématu jak zde diskutovat nelze reagovat tak to dávám sem pro tebe Robine

oprava nelze tam psát anonymně

Zdravím,

Všude by mělo jít reahovat, nebo jsem se tam hrabal. Podívám se jak je to nastavené .

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Oprava přispívání na vlákno o tom jak zde diskutovat

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 1:20 pm

Zdravím,

Pokud sem nešlo psát, nebylo to povolené. Už to jde. Některé Vaše příspěvky byly přesunuty sem a smazány na místě, kam jste je napsali.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Tue Feb 22, 2011 3:48 pm

bylo by dobré počeštit tlačítka přidat příspěvek, vystřihnout a nové téma
dále forum je moc rozsáhlé a celkem nepřehledné
máš témata a poddtémata kde se u obou objeví že je nová reakce a ta reakce je přito jen jedna v tom podtématu

zkus to doladit a zpřehlednit

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 4:47 pm

desc napsal:bylo by dobré počeštit tlačítka přidat příspěvek, vystřihnout a nové téma
dále forum je moc rozsáhlé a celkem nepřehledné
máš témata a poddtémata kde se u obou objeví že je nová reakce a ta reakce je přito jen jedna v tom podtématu

zkus to doladit a zpřehlednit


Zdravím,

Jak počeštit tlačítka se mi nepodařilo najít a rozuvětvení fóra je takto úmyslné. Vez větvení často vzniknou dlouhá vlákna a pak se v tom ztratíme pokud si nechtěně smažeme upozornění.

Takto je každé téma přijatelně dlouhé a snáze se najde v podtématu a v případě nutnosti ještě na užší vbětvičce. Tak z toho není guláš a na příklad mi u Bible a Křesťanství vadilo že ke málo větví.

To vy se tam hodilo u těch Mimozemšťanů, kde je všechno možné všeobecně a do toho Albedor takže jsou zmíchána jablka s hruškami a je to pěkiný guláš.

Navíc jak je to dál od kraje, je jasně vuidět pod čším co je.

Máme asi jiný názor na pořádek a organizaci.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Tue Feb 22, 2011 4:58 pm

Admin napsal:
desc napsal:bylo by dobré počeštit tlačítka přidat příspěvek, vystřihnout a nové téma
dále forum je moc rozsáhlé a celkem nepřehledné
máš témata a poddtémata kde se u obou objeví že je nová reakce a ta reakce je přito jen jedna v tom podtématu

zkus to doladit a zpřehlednit


Máme asi jiný názor na pořádek a organizaci.

R.H.

zkus si přečíst návody je to pod FAQ

nebo mi dej práva admina a já ti zkusím předvést jak vypadá pořádek

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 5:41 pm

desc napsal:
Admin napsal:
desc napsal:bylo by dobré počeštit tlačítka přidat příspěvek, vystřihnout a nové téma
dále forum je moc rozsáhlé a celkem nepřehledné
máš témata a poddtémata kde se u obou objeví že je nová reakce a ta reakce je přito jen jedna v tom podtématu

zkus to doladit a zpřehlednit


Máme asi jiný názor na pořádek a organizaci.

R.H.

zkus si přečíst návody je to pod FAQ


Zdravím,

To bych se v tom pak nevyznal. Na ty tlačítka se podívám, a když to nepůkde, budeme si pamatovat že CIRER je odpovědět na příspěvek a EDITER je uoravit. (X( je jasné že je mazání.

R.H.
nebo mi dej práva admina a já ti zkusím předvést jak vypadá pořádek
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Tue Feb 22, 2011 5:48 pm

Admin napsal:To bych se v tom pak nevyznal.

to je právě způsob tvého myšlení, kterému říkáš, že jsi idiot

NEJDE V PRVNÍ ŘADĚ ABY SES V TOM VYZNAL TY

ALE NĚKDO KDO SEM PŘIJDE

také se tomu říká sobectví

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Tue Feb 22, 2011 6:41 pm

desc napsal:
Admin napsal:To bych se v tom pak nevyznal.

to je právě způsob tvého myšlení, kterému říkáš, že jsi idiot

NEJDE V PRVNÍ ŘADĚ ABY SES V TOM VYZNAL TY

ALE NĚKDO KDO SEM PŘIJDE

také se tomu říká sobectví

Zdravím,

Vždyť to přehloedné je.

To co je nakraji je hkavní. Pod tím dál od ktaje je je podfórum a další ještě dál. Takže se může jít do podfóra k tématu kliknout na něco hlkavního, v tom na něco a pak na téíma, nebo kliknout jen jednou na to co je odskočené od kraje. %Ríká se tomu Strom (Dirtree).

Jinak tlačítka jsem našedl anglická. K českým nevím jaká je cesta. Leda to zjistit někde kde to mají česky. . Je to jak se dšlá logo.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Wed Feb 23, 2011 4:49 am

Admin napsal:Vždyť to přehloedné je.

To co je nakraji je hkavní. Pod tím dál od ktaje je je podfórum a další ještě dál. Takže se může jít do podfóra k tématu kliknout na něco hlkavního, v tom na něco a pak na téíma, nebo kliknout jen jednou na to co je odskočené od kraje. %Ríká se tomu Strom (Dirtree).

Jinak tlačítka jsem našedl anglická. K českým nevím jaká je cesta. Leda to zjistit někde kde to mají česky. . Je to jak se dšlá logo.

přehledné to opravdu není teď jsem musel chvilku hledat větěv jak ty říkáš ty kam jsem chtěl napsat
a to to mám pročtené celé

kvantita není kvalita ad 1
stromy roztou v lese alenikdy žádný až do nebe ad 2
a jestli je jak tuším to dále rozvětvovat tak to bude úplný guláš ad 3

takže milý Robine buď tedy vyčkávej na nějakého prvního registrovaného co přidá příspěvek což může být velmi dlouho
nebo si trošku pohraj se svým egem a dej mi správce ať můžu udělat "drobné" úpravy
nebo si to dělej po svém, ale já v takové nepřehledné federaci bych žít nechtěl

takže pokud splníš své poslání jak ty říkáš půjdu někam do azylu

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Wed Feb 23, 2011 6:18 am

přidal jsem nové téma nějak se nedalo přesně kam mělo tak schválně jestli ho v tom svém bordelu najdeš

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 8:20 am

desc napsal:přidal jsem nové téma nějak se nedalo přesně kam mělo tak schválně jestli ho v tom svém bordelu najdeš

zdravím,

Určitě najdǔ i když jsem jeśtě nedopsal ty co jsou prázdný. Od toho jak se tu vyznat a diskutovat tu máme toto téma.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  ? Wed Feb 23, 2011 8:59 am

Admin napsal:Jinak tlačítka jsem našedl anglická. K českým nevím jaká je cesta. Leda to zjistit někde kde to mají česky. . Je to jak se dšlá logo.

R.H.

FAQ Můj jazyk není na seznamu!

Zřejmě administrátor nenainstaloval tento jazyk, neboť jej nikdo do tohoto jazyka zatím nepřeložil. Kontaktujte administrátora, případně si překlad vytvořte sami. Pro více informací se podívejte na stránky phpBB Group

?

Poèet pøíspìvkù : 141
Join date : 22. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Admin Wed Feb 23, 2011 9:25 am

desc napsal:
Admin napsal:Jinak tlačítka jsem našedl anglická. K českým nevím jaká je cesta. Leda to zjistit někde kde to mají česky. . Je to jak se dšlá logo.

R.H.

FAQ Můj jazyk není na seznamu!

Zřejmě administrátor nenainstaloval tento jazyk, neboť jej nikdo do tohoto jazyka zatím nepřeložil. Kontaktujte administrátora, případně si překlad vytvořte sami. Pro více informací se podívejte na stránky phpBB Group

zdravím,

Asi budu hledat Url těch českých tlačítek z něčeho jiného.

Jinak s tím pořádkem mám takovou představu že až. Ás tam bude hodně a bude hodně příspěvkǔ, tak to bude taková knihovna všeho možnf´ho o Albedoru s názory lidí. Ten kdo hledá nějakou konkrétní informaci, najde téma pod příslušným oborem, projektem a druhem činnosti. Na to je to ještě rlzvětvené málo.

Zatím je to jedno, ale časem nebude.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Jak sledovat celé fórum:

Příspěvek  Admin Sun Feb 27, 2011 5:16 pm

Zdravím,

Torto je malý návod k tomu jak sledovat celé fórum aniž by bylo nutné útocházet jeho sekce a tématické skupiny. Stačí k tomu kliknout na zobrazení příspěvků bez odpovědi a co nás zajímá okomentovat. Doporučena je registrace, která navíc umožní dané téma sledobat.

Jakmile je někde na něco reagováno, obdržíte e-mail s upozorněním v tématu které sledujete. Odkaz vás zavede na tu reakci a jste vždy v obraze.

Na záýkladsě Vašeho zájmu a zaměření můžete vybrat cokoli, avšak aby fórum plnilo svůj účel zejména v době jeho založení a začátku provozu, je třeba se vyjádřit ke všem dostupným tématům za předpokladu že danému oboru rozumíte, čímžn zajistíte že vaše reakce, názor nebo příspěvek bude kvalitní.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jak zde diskutovat? Empty Re: Jak zde diskutovat?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru