Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pár zajímavostí z veletrhu CES 2015

Goto down

Pár zajímavostí z veletrhu CES 2015 Empty Pár zajímavostí z veletrhu CES 2015

Příspěvek  Admin Thu Jan 29, 2015 2:13 pm

Zdravím,

Podařilo se mi zjistit, že alvbedorská technika je již napodobována. Pokud slkedujete na sociálních sítích BATRADIS, můžete se dozvědět, že aniž by se to zatím nějak pořádně reálně používalo, lze vyrábět roboty podobné lidem. Novinky v technice sleduji nejraději pomocí videí na YouTube, kde sleduji kanály Živě.cz, Dotekománie. CZ, Mobilenet.CZ, Mobilmania.cz a podobné věci.

Nás ale bude zajímat, že na veletrhu CES 2015 letos právě jednu takovou robotku předváděla japonská společnost TOSHIBA. Mělo by se to používat jako recepční v hotelu, nebo jako prodavačky či informační pracovnice, protože alespoň předváděný model umělé slečny neuměl chosdit. To by však pro Japonce neměl být problém udělat. Už asi před 10 lety existoval v Japonsku lidsky vypadající robot Ašimo, který sice vypadal spíše jako chodící kosmický skafandr, ale chodil. Asi by to zatím bylo hlavně u půvabné slečny problém, a i tak, jak topředváděla TOSHIBA, asi se to používat nebude, protože to bude drahé.

)Asi tam mají někoho, jako jsem já, ale na rozdíl ode mne ten někdo prozrazuje a zkouší svoje zkušenosti, které možná vydává za vlastní nápady.

Když pomineme různé voloviny, tak je zatím spíše hračkové využití tzv. Dronů celkem dobrým začátkem třeba systému na doručování poštovních balíků a menších zásilek, ale nejen albedorsky, ale dokonce X-Rezeovsky vypadaly dle parametrů i některé nové ultrabooky.

Tohle by nám sem mohlo přitáhnout lidi.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru