Galaxie Větrník - planeta X-Reze v soustavě Azeran

Goto down

Galaxie Větrník - planeta X-Reze v soustavě Azeran

Příspěvek  Admin za Mon May 13, 2013 11:46 am

Zdravím,

Konečně tu máme něco o poněkud vzdálenějším koutě albedorské federace, kterým je planeta X-Reze v soustavě Azeran v galaxcii Větrník, alespoň jde-li o optické umístění. Na toto fórum se to konečně teď dostává z toho důvodu, že tam odtude máme pomoc.

Základní informace o galaxii Větrník citujeme z Wikipedie:

Messier 101 (také NGC 5457 nebo galaxie Větrník, anglicky Pinwheel Galaxy je spirální galaxie o úhlových rozměrech 28,5' x 28,3' a hvězdné velikosti o +7,90 mag v souhvězdí Velké medvědice. Galaxie Větrník je od Země vzdálena 27 miliónů světelných let a je nejjasnějším členem kupy galaxií M 101.

Hvězdná soustava Azeran je od Země o cca 2 a půl milionu let blíže a zajímavé na ní je, že má stejně hjako naše sluneční soustava a nebo Albedor humanoidní formu inteligentního života. Planety pozemského typu jso tam 2. Azeran je ta blíže ke slunci a Exaren ta vzdálenější. S té nliží máme pomoc pro český i světový BAZTRADIS pomoc s vyděláváním peněz na těžko realizovatelné projekty, jako je Robinhelp.

Aby tu byly aktuální témata, už nyní o této civilizaci vím že nba rozdíl od Albedořanů necestují hyperpeostorem, ale subprostorem, což z důvodů, které mi unikají je rychlejší a energeticky úspornější, zejména pokud jsem měl to štěstí zmíněnou planetu navštívit bez zestárnutí, nebo zestárnutí Země o dobu mé nepřítomnosti plus cesta.

Chyby a unikající informace mphou být z velké části způsobeny mojí těžkou situací ohledně absence sexuálního soužití se ženou a napreosto uchvacujícím vzhledem mé průvodkyně a vedoucí skupiny pomocnic z planety X.Reze - kapitánem Simony Buxové, která vypadá jako Simona ze seruálu Comeback v asi dvoumetrovém vydání.

Nevím zatím jak to sem budu dávat, ale asi bude nejjednodušší diskutovat přímo zde o tom, jaké to tam je a co jsem tam zažil a v ostatních ténatech bych podle nich přidával témata o technice, životě u nás a tak.

Určitě to bude zajímavé téma.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru