Kosmické lodě, připomínající tvarem holandské pouťové atrakce

Goto down

Kosmické lodě, připomínající tvarem holandské pouťové atrakce

Příspěvek  Admin za Tue Apr 16, 2013 4:48 pm

Zdravím,

Jelikož se mým přátelům z Albedoru nedaří realizovat některé projekty, jako je třeba Robinhelp, objevují se nové typy neidentifikovatelných létajících objektů, kterým se obvykle říká UFO, což jsou v tomto případě kosmické lodě vyslanců dalších civilizací z federace spojených světů Albedoru. Různorodost technologií a technické úrovně ovloivňuje i tvar kosmických loidí.

Dalšěím typewm UFO, která můžete možná pozorovat na obloze od konce léta 2012, jsou navíc nyní objekty, které připomínají trochu holandské pouťové atrakce z Matějaké pouti. S poutí to náhodou trochu souvisí také, dokomnce je tu na to téma v subfóru, týkajícího se organizace BATRADIS, ale v tomto tématu, které oijkýdým za zajímavé předložit k diskusi, jsou podobně vypoadající UFO. Máte tedy možnost sem napsat něco o tom, jak jste takové UFO pozoroivali.

Pokud čtete Osibní neobvyklé zkučšenosti na mém blogu - http://hronekrobin.blog.cz , mohli jste se právě o kosmické lodi, která konkrétně připomíná vzhledově atrakci Sound Machine dočíst, že jde o pomoc z halaxie Větrník. Tato loď je konkrétně moc velká na to, aby zde někde přistála, ale nějaký ten výsadkový modul s pavoukovitým podvozkem, který tám pádem vypadá jako atrakce JumperMaxx, nebo Destroier, nby se zpozorovat dal.

Po dlouhé době sem plánuji zase něco přidat ohledně nějakých poznatků a technologií z galaxie Větrník, o kterých by se tady dalo diskutovat. Zajímá mně spousta věcí, zejména pokud jsem s nimi seznamován něšjakou ženou která se mi moc líbí, což je případ kapitána té lodi, která připomíná ten SoundMachine - Kapitán Simona Bux, která vypadá jako ta Simona ze seruálu Comevack, akorát že měří přes 2 metry.

Lodě z domova této ženy cestují vesmírem mnohem efektivněji, než dosavadní lodě Albedořanů, neboť mají jiný pohon. Na rozdíl od tachyonového pohonu Albedořanů, který umožňuje cestovat na velké kosmické vzdálenosti pomocí skuku hyperprostorem, lodě z z galaxie Větrník cestují subprostorem

Mohlo by to být zajímavé téma k diskusi.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru