uplna fraska

Goto down

uplna fraska

Příspěvek  D.den za Tue Jul 19, 2011 3:06 pm

""Omlouváme se také za rozšíření nemoci SARS, ke kterému došlo díky technické závadě v jedné z našich laboratoří. Děkujeme za pochopení.""_____________DEKUJTE ZA POCHOPENI ???? ZE LIDE ONEMOCNELI TEZKOU NEMOCI, DEKUJETE ZA POCHOPENI ? ZE MATE U VAS PEKNY CHAOS, NECHCI RICT BORDEL ? NO TOTO FORUM JE JEDNO Z NEJBLAZNIVEJSICH JAKE SNAD EXISTUJE. KOLIK LIDI, MYSLIM ROZUMNYCH LIDI Rolling Eyes NA VASE BLABOLY NALETELO ? NEBO SI DELATE LEGRACI ?

D.den
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Re: uplna fraska

Příspěvek  Admin za Thu Jul 21, 2011 6:51 pm

Zdravím,

Vítám Vás zde na tomto fóru a děkuji za Váš příspěvek. Budete-li se chtít vyjádřit i k jiným tématům, uvítám , když se zde zaregistrujete. Jde to i bez toho, ale budete mít více možností využití služeb tohoto fóra. To nechám na Vás.

K Vašemu příspěvku: Legraci si rozhodně neděláme a naletět se dá na ledacos. Chápu že kontakt s mimozemšťany je těžko pochopitelný a těžko představitelný, ale pokud se zde rozhlédnete, i s děláním si legrace, nebo s duševní potuchou, nebo výumyslem pro zábavu se zde počítá.

Text který citujete nepatří zrovna k těm, které by se měly používat. Vzpomínám si na jiné fórum, kde tohle bylo. Ukazuje se že přes veškerou technickou dokonalost mimozemšťanů - v tomto případě z Albedoru, se občas něco pokazí a bohužel to byla nějaká poruchas při nějakých mikrobiologických pokusech.

Jak asi víte i bez ohkedu na to, jestli to mí přátelé z Albedoru dali sami dopořádku, nebo sme si pomohli sami, dobře to dopadlo. To se tu chce porozhlédnout.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru