Které kruhy v obilí, nebo jiné obrazce jsou od Albedořanů?

Goto down

Které kruhy v obilí, nebo jiné obrazce jsou od Albedořanů?

Příspěvek  Admin za Tue Jul 12, 2011 7:47 pm

Zdravím,

Je známo že vedle jevu známého jako UFO existuje také jev, známý jako kruhy v obilí, nebo jiné obrazce. Obvykle je jejich autoredm nějaký vtipáílek, nebo skupina vtipálků, ale také mohou tyto jevy doprovázet i UFO.

Je však třeba vycházet z předpokladu že kruhy v obilíí, nebo jiné obrazce jsou stopami po přistání a startu nějakého UFO, je-li to UFO kosmickou lodí nějakých těch mimozemšťanů. Albedořané nejsou výjimkou, ovšem záleží obvykle na typu lodi a nas koénstrukčním provedení podvozku.

Typický kruhpový obrazec vb obilí může udělat létející talíř, pokud jeho sdpodek dosedá na zem i přes vysunité přistávací nohy s kolečky. V případě albedorských létajících talířů dost malých aby p=řistály, se přesatalo při cestování mezi Albedorem a Zemí užívat z toho důvodu, že dšělaly kruhy v obilí.

Konkrtétně se jednalo o kruh v obilí, který nebyl vytvořen stlačením uirřité polochy, kdy se klassy polá,aly, ale kruh byl vypálen horkými výfukovými plynyx při startu nebo přistávání..

Nohy přistávacího podvozku s disky a koly také vytvářely obtazce v obilí, kdy byl obrazečc vytlačen a tvořily jej 4 nebo ž malýchj kruhů v obilí pořibližně 1 až 2,5 m v průměru obvykle čtvercovitě či hvězdicovitě rozmístěné okolo otisku kol, nebo spodní části létajícího doutníku, nebo trojúhelníku.

Nejnověwjší typ lodi popsaný jako trojúhelník s jasnými světly, přistává na vzduchovém polštářia pomocí antigravitačního girostatu nezanechává žádný otisk

Jiné obrazce Albedořané nevytváří, alespoň jde-li o obrazce v obilí, které vypadají jako změť vyšlapaných cestiček v porostu. které nikam nevedou a půúsobí dojmem vanfdalského útoku na obilnou úrodu. Při pohledu z výšky se může jednat o umělecké dílo, plán na stavbu nějakého strojke, navigační značky apod.

U Albedoru by mohlo jít o navigační značky, ale obvykle se to nepoužívíá. Tsakže pokud najdete na poli zuhelnatělou kruhovou vypáleninu, byl to někdo třeba i od mých přátel, takže nám sem o tom můžete něco napsat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru