Trojúhelník se třemi světly

Goto down

Trojúhelník se třemi světly

Příspěvek  Admin za Tue Jul 12, 2011 2:03 pm

Zdravím,

Nejnověwjším typem kosmických lodí Albedořanů, mohou být v současné době UFO, vypadající jako trojice jasných světel, letících po obloze tak, že tvoří trojúhelník.

Opravdu jde o trojúhelník, který má z pohledu zespoda 3 jasná sinale modrá kulatá světla. Konstrukci tvoří 3 disky, zspuštěné do trojúhedlníkovité karoserie s tenkým okrajem a tlustým středem. Při pohledu z hora je swtřed korunován řídící kabinou s průhledným stropem pod kterým je kapitánský můstek. Trojice jasných světel je dole na spodku těch disků a jde o pozorovací reflektory, nebo-li hledáčky. Jsou na výkyvné nožičce. Stejným způsobem (ve výkyvných úchytech) jsou přidělané motory lodi.

Poslerdní UFO tohoto typu bylo nedávno pozorováno i za jasného dne nad Londýnerm a dá se u Albedořanů pozorovat ve třech velikostech.

Jde o nejrychlejěí lodě s velmi jednoduchým ovládáním určené pro velmi rychlé cestování. V případě že jde o Albedorské lodě, vyznačujíc se při nízké letové hladině šumivým hukotem, jako hoření letlampy nebo autogenu, ale hlasitější.

Pokud tento popis sedí na UFO kterí jste pozorovali, napište nám o tom.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru