Historie projektrů Robinhelp a Saverobin - Harem XP 2011

Goto down

Historie projektrů Robinhelp a Saverobin - Harem XP 2011

Příspěvek  Admin za Thu Mar 10, 2011 10:29 am

Zdravím,

Tozto diskusní téma je také zajímavé z toho důvbodu že mapuje alespoň ve svém úvodním příspěvku jednu šikovnou věc, kterou může využít nějaká moje partnerka. Dnes se to jmenuje Harem XP 2011 což je počítačový databázový informační systém který umožňuje mé partnerce vést si isibní údaje kamarádek a veškerou agendu k tomu v případě že bude v péči o mne potřebovat zastoupit kamarádkou.

Na rozdíl od originálu se to dá dát dohromdy použitím kompletní instalace sady Microsoft Office, nebo OpenOFFICE.org včetně aplikace MS-ACCESS nebo Open OFFICE Base. Ostatní funkce vzniknou kombinací použití map na Googku - http://maps.google.com a preogramu Googke Earth.

Má to poměrne zajímavou historii kdy to vymyslela Marie Smaulová ještě v roce 1990 a používala to pro sebe a své kolegyně. Chodilo to tehdy v K602 úpro MS-DOS, ale pořádně udělané to měla v Lotus Amipro ve Windows 3.11. V roce 1991 se objevila úprvní verze Smartnetu a pak na to byla vlastní aplikace. Když jsem se oženil, udělala kopii pro mojí manželku.

Počínaje používáním Windows 95 a pak Windows 98 už to bylo v Accessu a hrozně to zlobilo. To zlobil Windows 98. Zajímavé na tom je že se to nestihlo použít a když jsem byl ženatý neměl jsem Internet.

Možná by o tom byla zajímavá debata.

R.H.

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru