Recyklace odpadu a chemických látek

Goto down

Recyklace odpadu a chemických látek

Příspěvek  Admin za Mon Feb 28, 2011 5:04 pm

Zdravím,

Toto téma má sloužit k diskusi o recyklaci odpadu což není ničím neznámým pokud jde o třídění odpadků, které se normálně dělá a v Čechách by se mělo dělat ale dá to práci. V případě Albedoru a jeho federace je to samozřejmost i lkdyž i tam dochází k velké modernizaci která v případě odpadků z domácnosti prochází revolucí. Odpadsky již přestávají hnít v popelnicích ale jsou již v diomácnosti ničeny silným elektrickým výbojem který odpad dewsintegruje. Hojmně se v domácnostech tyto desintegrační koše na odpadky obnjevují.

Stáloe jsou ale odpadky ve velkém množství a i když jsou tříděné recyklují se. Nejtěžší průmysl je na měsících Albedoru což platá i o jiných planetách federace, pokud mají neobyvatelné satelity. Jinak se vše rafinuje a destilují se nové látky. Vše se využijke.

Větší znalosati chemie a kvantové fyziky umožňují dělat i recyklované plasty kvalitně, ale spíše se recyklované látky nebo chemikálie vyrobené z odpadků používají tam kde dobře poslouží. To jsou třeba jednorázové obaly se kterými si příroda umí poradit pro případ, že je někdo špatně vychovaný a něco v přírodě odhodí.

Můžeme zde probírat možnosti jak se toto naučit nehledě na to že přio pčijetí Země do fedetrace sem budou patřičné technologie dodíány. Potom zde můžeme probírat jak je obsluhovat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru