Kontakt s civilizací z Albedoru
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Můj podíl na realizaci globálních světových projektů

Goto down

Můj podíl na realizaci globálních světových projektů Empty Můj podíl na realizaci globálních světových projektů

Příspěvek  Admin Sat Feb 26, 2011 7:11 pm

Zdravím,

O tom co je to Earthsave nebo Allied Sovisl Services máme témata v odděšlení Globální světové projekty, kde se na ně aslespoň já dívám jako na celosvětovou činnost Albedořanů. V případě tohoto tématu se na to dívám jako na svcou činnost kontaktéra.

Činnost na tom Earthsave je jasná. od tvorby webů až třeba k vedení tohoto fóra je to diskuse s lidmi o Albedoru jakýmkoli způsdobem nebo činnost na projektech, kam patří i práce pro nějakou skupinu.

Druhým úpřípasdem byla práce pro Allied Socvial services, kde jsewm dělal pohovory se ženami co měly zájem dělat tam ošetřovatwelku. Abycxhom si ušetřili práci, můžeme se podívat na článhek, ze kterého uvidíte jak to vypadalo. Ten najdete na následující adrese:http://www.volny.cz/robinx/ufo/ass.htm . Tajímat nnás z toho bude asi následující:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tak jsem udělal co bylo potřeba a začal jsem pracovat. Ze začátku to nějak nešlo. Uběhl rok a začaly potíže. Až teď se mi povedlo začít, a to díky takovému malému pokusu. Na Internetu je stránka o UFO a mimozemšťanech, která se k těmto jevům staví neutrálně, a najdete jí na www.ufo.cz . Zjistil jsem, jak se tam dá napsat a tak jsem jim vylíčil celou situaci a věci se začaly dít.

Pracovní postup se mi ale moc nelíbí, musím ho však dodržet. Zápis dat do počítače a dávat vyplňovat dotazník není nic špatného. Horší už je požadavek, který jsem si však nevymyslel, ale musím ho bohužel klást. Jde o to, že si má dívka zkusit, vzít mě na záda. Dle mého soudu je to pěkná hloupost. Rád bych se Vám všem omluvil. Dělám jen svoji práci. Tato omluva je určena zejména pro policejní vyšetřovatele a psychiatry. Zmíněným osobám (psychiatrům a policejním vyšetřovatelům) bych rád sdělil požadavek, který je velice důležitý:

V našem životě se objevují věci a úkazy, které nedokážeme nijak přesně objasnit a prozkoumat. I ty nejpodivuhodnější věci, kterým třeba ani nemusíme a nemůžeme rozumět, se dějí z nějakého důvodu. Říkáme jim "paranormální jevy", záhady, nebo "nevysvětlitelné úkazy". Zhledem k tomu, že jsou takovéto jevy možná dílem nadpřirozena, neměli bychom do jejich průběhu nijak zasahovat.

Tato práce je stále důležitá a potřebná. Stále hledám ženy a dívky ve věku od 18 do 50 let. Podrobnější informace najdete na http://www.asservices.fbi.cz .

K aktualizaci tohoto příspěvku bych rád dodal, že jsem se mezi tím stačil rozvést a že od doby zápisu první zájemkyně uplynulo několik let. Zatím se stále nic neděje, tak bych rád všechny poprosil o spolupráci a ochotné plnění všech požadavků.
---------------------------------------------------------------------------------------------
K aktualizaci bych dodal že uvedený odkaz nefunguje a ani nefunguje jiné umístění. . Nějak se nám také ztratilo pojednání o tom jak takový pohovor probíhal. Vzpomínám na oba dva pohovory z nichž první byl dost těžko domlouván, a osobní data byla poslytnuta děravě, ale nošení na Zádech ta dívka zvláídla dobře.

Ve druhém případě to byla jedna kamarádka která mi pomáhala s úkoly z Matematiky, kdy jsem už místo papírového dotazníku pozužil notebook. Povidal mjsem si s ní o tom jakou má kvalifikaci hlavně ohlkedně péče o zdravotně postižené, pak jsedm, chtěl nosit na zádech což se kupodivu také povedlo a záznam osobních údajů byl kompletní..

Do tvireby nového wedbu s trochu jinou grafikou, logem a názvem společnosti PCA Praha a trochu jinou grafikou se zatím nepouštím. Ono to také chce to nošení tam mít na videu. Ohkedně druhého případu o to měl zájem tenkrát jeden můj dánský kolega který dělal to co já a na rozdíl ode mne se mu to i s tím nošením dařilo. O kolezích z Norska Švédska a Finska ani nemluvím. Nejlépe z Evropy jue na tom Švédsko.

Tak se můžeme dát do debaty.

R.H.



Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Můj podíl na realizaci globálních světových projektů Empty pro pisatele blbovin

Příspěvek  dobry de Tue Jul 19, 2011 2:32 pm

pane, vy si strilite z lidi, nebo potrebujete akutne psychiatra. Ktera holka by nosila chlapa na zadech kdyz pomucek pro hadicapovane je vic nez dost. Very Happy

dobry de
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Můj podíl na realizaci globálních světových projektů Empty Re: Můj podíl na realizaci globálních světových projektů

Příspěvek  Admin Thu Jul 21, 2011 7:05 pm

Zdravím,Vítám Vás ještě jednou a děkuji za názor

.Z lidí si nestřílím a psychiatra nepotřebuji. Nevím jak daklece se vyznáte v problematice UFO a návštěv z vesmíru, ale jeden ze základních přžedpokladů že setkání s mimozemšťany, nebo jejich mluv čím bude z největší pravděpodobností podivné.

Pokud bych nějaakou pomoc potřeboval, tak nejde opsychiatra ale o pomůcky a služby pro handycappované, které tu nemáme. Je jedno, jestli je ve smyslu služeb dovezu z vesmíru pomocí kontaktu s jinou ccivilizací, nebo to vymyslím. Dost věcí tu cgybí a tady jsme od toho, abychom to v příslkušných fórech a tématech probrali. Jinak je jasné, že i trocha legrace musí být.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 230
Join date : 21. 02. 11
Age : 49
Location : Praha

https://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Můj podíl na realizaci globálních světových projektů Empty Re: Můj podíl na realizaci globálních světových projektů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru