LogMeIn HAMACHI - Imitace pracovní sítě organizave BATRADOS

Goto down

LogMeIn HAMACHI - Imitace pracovní sítě organizave BATRADOS

Příspěvek  Admin za Fri Feb 25, 2011 3:15 pm

Zdravím,

Toto téma slouží k diskusi o napodobení pracovní sítě mých přátel z Albedoru která ke svému fungování používá speciální software na práci s pracovní sítí. Hodně slabou i,itací je program Hamachi od společnosti LogMeIn, který Vám umožní pouze propojit počítače do místní sítě přes Internet a zpřístupňuje jejich sdílené složky a soubory v síti VPN - Virtual Private Netwpork.

Originál sítěš funguje podobně ale síťové propojení je speciálně zakódováno a umožňuje kromě sdílení souborů a chatu také telefonovat, sdílet hudbu, video, filmy a obrázky, prohlížet a používat webové prezentace vnitřní sítě včetně elektronické pošty.

Slabou napodobeninu vytvoříte tak že ze stránky na http://www.logmein.com stáhnete Hamachi a po instalaci vytvoříte síť VPN. .

POZOR při spojení dvou počítačů s různými operačními s\ystémy, nefunguje propojení správně. To je na příklad když připojujete počítač s Windows XP k počítači s Windows7, kde nemusí jít na počítači s WinXP otevřít počítač s Win7..

Budete-li chtít s námi spolupracovat (se mnou) a na dálku si od sebe tahat věci na kterých hosdláte spolupracovat. Tady se můžeme poradit jak nato.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru