Odbourání Birokracie a Internet

Goto down

Odbourání Birokracie a Internet

Příspěvek  Admin za Fri Feb 25, 2011 1:46 pm

Zdravím,

Toto téma by mělo rozebírat problebatiku odbourání uřadování a používání spousty papíru pro zařizování všeho možného na úřadech. Do ekologie to patří z toho důvodu že se tím chrání životní prostředí. Albedor a jiné planety tzv terrestrického - nebo-li pozemského typu a životními formami dýchající vzuduch s kyslíkem, je potřeba omezovat používání papíru kvůli kyslíku.

Papír se vyrábí ze dřeva a to se záskávcá kácením stromů. Jestliže má planeta to samé, nebo velmi podobné složení vzduchu v atmosféře, zelené rostliny mezi které patří také stromy, vyrábí při fotosymtéze kyslík. O Zemi víme stoprocentně žeč je takovou planetou perorože s největší pravděpodobností to všichni víte, protrože jste tu doma.

Albedor vyřešil problém s úřsadováním a publikací velké většiny psaného slova jeho publikací na Internetu ve formě webů, nebo elektronických knih. Romány a literatura se většinou multi,ediálně zpracovává jako film či mluvené slovo. Už i na Zemi kdyř chcete cokoli vidět, nebo slyšet, případně si přečíst, najdete to na Internetu.

V tématu Ekologie v rámci programu Earthsave - programu na pomoc Vaší planetě, je toto téma zařazeno pod Ekoligii hlavně protro, že byste si měli vzít příklad z toho jak na Albedoru fungují úřady a jak je přitom šedtřena přčroda.

Kromě ochrany přírody je i zde odstraněn lidský faktor. Některá věc je u Vás vyřízena zadlouho, nebo je zamítnuta díky šoatné náladě nějakého předníka, kterým je člověk, který se zrovna špatně vyspal, nebo má špatnou náladu. Je to čšpatný úředník, ale je to tak. Místo toho je na Albedoru ve vyřízeno ihned. Jediným úředníkem je ten člověk, který si potřebuje něco zařídit. Navštíví webové stránky příslušného úřadu, kde vyplní příslušný formulář, nebo zadá svoje ID. Kliknutím na tlačítko Odeslat se věc vyřizuje.

Málokdy se stane že něco nejde. žadatel o cokoli nějaký úřad je jediný živý člověk. Pronlém vy\řeší server úřadu pomocí uměšlé inteligence a internetových aplikací. \není-li problém podporován softwarem úřadu a je rychlejší obrátit se na jiného člověka, řeší problém někdso ode vlády, což se nestává často a práce která na něj zbyde se už nijak poklazit nedá.

Je šetřeba pčříroda, není koho a jak podplatit a je to perfektní. Mohlo by být zajímavé o tom diskutovat.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru