Všeobecně o ekologii na Albedoru

Goto down

Všeobecně o ekologii na Albedoru

Příspěvek  Admin za Thu Feb 24, 2011 2:53 pm

Zdravím,

Toto téma má rozebírat všeobecné věci ohledně ekologie na Alkbedoru. Opět tady máme patřičná citát z dokumentů které nebyly publikovány.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Průmyslové a ekologické principy

V této stati se dozvíte, jak si zlepšit životní prostředí, dle tohoto popisu. Jedná se zejména o výrobní technologie orientované zejména na chemický průmysl. Pokud jde o popisovanou planetu, tak tam je nejtěžší chemický a strojírenský průmysl odklizen na oba měsíce planety. Chemické rafinérie na samotné planetě pouze recyklují chemické látky a využívají i zplodiny, které tyto rafinérie kondenzují (ochladí kouř tak, až zkapalní a výsledek se dále destiluje). Tím vznikají další chemické sloučeniny, které se používají k výrobě obalových materiálů, symtetického papíru, některých léků a ke všem hmotám, které musí být vyrobeny tak, aby byly ekologicky neškodné. Výhoda spočívá také v tom, že se takovouto technologií šetří ložiska ropy, které na popisované planetě je o 64% méně než na Zemi. Šetří to také přírodu, protože k vytvoření vrtu, je nutno zničit kousek přírody, hlavně tehdy, leží-li ložisko někde v lese, nebo jiném důležitém kusu přírody. Touto cestou se tamější civilizaci podařilo vyrobit benzin, při jehož používání v automobilech jako pohonnou látku, nedochází k znečišťování ovzduší. Lapidárně řečeno to lze formulovat také tak, že u nich auta nesmrdí. Díky technické úrovni která je vyšší než pozemská, tato civilizace vynalezla absolutně fyzicky nezničitelnou umělou hmotu, díky níž je spotřeba železa nižší. Ta hmota je velmi pevná a lehká. Používá se nejvíce k výrobě automobilových karosérií.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jako aktzualizační poznámku bych dodal že další ekologické pohoiny pro auta a letadla jsou pohony na welwktřinu, třaskavou reakci směsi odáku s kyslíkem v poměru 1:1 nebo nukleární pohon.

Myslím že by to mohlo být zajímavé.

R.H.

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru