Podnikání Albedořanů u nás a vstup firem z Albnedoru

Goto down

Podnikání Albedořanů u nás a vstup firem z Albnedoru

Příspěvek  Admin za Thu Feb 24, 2011 1:19 pm

Zdravím,

Toto téma ny mělo sloužit k diskusi o tom jak si Albedořani pomocí organizace BATRADIS zařizují možnosti podnikání a vstup firem z Albedorské federace na pozemský trh, což neznáameníá výdy vstoupit na trh s cílem obchodovat, ale v rámci programu Earthsave poskytovat nám pozemšťanům některé produkty preůmyslové výrovy, nebo služeb.

Ppodobně jako u poskytování bytů nebo domků na bydlení, pronajímá nebo zprostředkovává Batradis koupi či pronájem nebytových prostor k podnikání a zařizuje zápisy do obchodního rejstříku apod.

Některé podnikatelské aktivity mohou sloužit k tomu aby si tato organizace vydělala nějaké peníze a mohla tak financovat nšěkzteré projekty. Díky tomu co jsem zpáchal a je třeba to žešit třeba tím projektem Robinhelp nebo Saverobin, dá se na to použít něco co se vydělá tím, že něškdo provozuje restaurace nebo bary či obchody, provoz pouťových atrakcí, nebo něco pronajímat.

Některé věci tak normálně veřejně fungují a aniž o tom víte, dáváte mým přátelům peníze tím, že některé takové podniky navštrěvujete.

To by také mohla být zuajímavá debata.

R.H.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 226
Join date : 21. 02. 11
Age : 44
Location : Praha

Zobrazit informace o autorovi http://albedor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru